Laika ziņas
Šodien
Skaidrs

Piegāde

Sūtījumu piegādes kompānijas prognozē darba apjoma palielināšanos mājsēdes laikā

Covid-19 ierobežošanai noteikto īpaši stingro ierobežojumu laikā, vaļā esot tikai pirmās nepieciešamības preču veikaliem, atkal ievērojami palielināsies iedzīvotāju veikto sūtījumu apjoms ar kurjeriem un pakomātu starpniecību, līdzīgi, kā tas bija pavasarī, aģentūrai LETA prognozēja aptaujāto sūtījumu piegādes kompāniju pārstāvji.

FedEx Eiropā likvidēs līdz 6300 darbavietām

ASV loģistikas un kurjerpasta kompānija FedEx otrdien paziņoja par plāniem Eiropā likvidēt līdz 6300 darbavietām, lai novērstu darba pienākumu dublēšanos pēc Nīderlandes konkurenta TNT Express NV pārņemšanas 2016.gadā.

Wolt palīdzēs Kurts Coffee kafijas namiņam turpināt darbu Covid-19 laikā

Turpinot palīdzēt pandēmijas dēļ cietušajiem vietējiem sabiedriskās ēdināšanas uzņēmumiem, Wolt sniegs pilnu attālinātās tirdzniecības nodrošināšanas atbalstu kafijas namiņam Kurts Coffee, portālu Diena.lv informē Wolt. Kafijotava Kurts Coffee ir sociālas ievirzes ģimenes uzņēmums, kura mērķis ir palīdzēt deviņgadīgajam Kurtam, kas slimo ar epilepsiju un tamdēļ nerunā, nestaigā un nekomunicē.

Piegādes notiek arī pandēmijas laikā

Ar Covid-19 izplatības ierobežošanu saistītie pasākumi ietekmējuši dažādu sūtījumu un preču piegādes uzņēmumu darbu, mainot gan ierasto strādāšanas ritmu, gan arī prioritātes.

Otingers: Ja Krievija pārtrauktu gāzes piegādi Ukrainai, to nodrošinātu ES

Eiropai vajadzētu nodrošināt gāzes piegādes Ukrainai gadījumā, ka Krievija pārtrauks gāzes piegādes, intervijā laikrakstam Bild otrdien norāda Eiropas Savienības (ES) enerģētikas komisārs Ginters Otingers."Ārkārtas situācijas gadījumā jānodrošina iespēja novirzīt gāzi no ES valstīm uz Ukrainu," norāda Otingers.

Adijāns: Vai Jāpiegādā ieroči Sīrijas opozīcijai?

Briti un franči šobrīd cītīgi strādā pie tā, lai tiktu atcelts uz Sīriju attiecinātais ieroču embargo un ES varētu palīdzēt apbruņot opozicionārus cīņai pret Asada režīmu, kas ir visai tuvredzīgs risinājums, ja šo Anglijas, Francijas un ASV izmisuma piedāvājumu aplūko rūpīgāk.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide