Laika ziņas
Šodien
Skaidrs
Rīgā +22 °C
Skaidrs
Svētdiena, 19. maijs
Sibilla, Teika, Lita

Rēzeknes novads

Rēzeknes novada Griškānu pagastā konstatēts cūku mēris

Āfrikas cūku mēris konstatēts 144 cūku saimniecībā Rēzeknes novada Griškānu pagastā, Pārtikas un veterinārais dienests (PVD) saimniecībā ir veicis Āfrikas cūku mēra apkarošanas pasākumus, portālu Diena.lv informēja PVD pārstāve Anna Joffe

Rēzeknes novadā pazudušu vīrieti atrod noslepkavotu

Aizvadītas nedēļas nogalē Rēzeknes novadā atrasts noslepkavots 1989.gadā dzimis vietējais iedzīvotājs, kurš neilgi pirms tā tika izsludināts kā bezvēsts pazudušais. Īsā laika periodā saistībā ar notikušo tika aizturētas un vēlāk apcietinātas trīs personas, kuras atzinās pastrādātajā noziegumā, portāls Diena.lv uzzināja Valsts policijā (VP).

Slēdz vienu no vecākajām skolām Latgalē

Uz Rēzeknes rajona Strūžānu pamatskolas direktores Leonginas Latkovskas rakstāmgalda kārtīgā kaudzītē sagūlušas skolotāju darba grāmatiņas. 12.jūnijā nosvinēts pēdējais 9.klases absolventu izlaidums, bet vakar skolas darbinieki saņēma rīkojumus par atbrīvošanu no darba, pēdējās algas un kompensācijas. Viena no vecākajām Latgales skolām tā arī nesagaidīs nākamo septembri, kad tā svinētu 170 gadu jubileju.

Rēzeknes novada domē neveidos koalīcijas

Jaunievēlētās Rēzeknes novada domes deputāti pirmdien vienojušies par visu novada domē iekļuvušo partiju vienotu darbību, neveidojot koalīcijas, kas nozīmē kopīgu atbildību par veicamajiem darbiem. Kā Dienu informēja Rēzeknes rajona padomes sabiedrisko attiecību daļā, tuvākajā laikā tiks veidotas deputātu darba grupas, lai izstrādātu novada darbību reglamentējošo dokumentu projektus, sagatavotu priekšlikumus par novada domes un pagastu pārvalžu organizatorisko struktūru u.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide