Laika ziņas
Šodien
Daļēji apmācies
Rīgā +4 °C
Daļēji apmācies
Svētdiena, 25. februāris
Alma, Annemarija

Šiauliai

Mammas iesaka - ko redzēt netālu no Šauļiem

Ja uz Šauļiem dosieties nevis ar sabiedrisko transportu, bet gan ar automobili – ieplānojiet pieturvietas pa ceļam uz Šauļiem. Vienā vietā ceļotājus sagaida tulpju ziedi, citā – neizsakāmi skaistas meža takas, bet ko vēl var atrast nelielās pilsētiņās – lūk, ko iesaka mammas, kuras savām ģimenēm ir piedāvājušas doties uz Šauļu pusi.

Desmit neaizmirstamas gastronomiskas pieredzes Šauļu pilsētā un reģionā

Noteikti nav pat jāstāsta, ka ēdiens ir ne tikai enerģijas avots, bet arī pieredze. Ne vienmēr atcerēsieties laukuma, kurā uzņēmāt pašfoto, nosaukumu vai dzirdēto svarīgo vēsturisko faktu par pilsētas slavenāko torni, bet nekad neaizmirsīsiet restorānu, kurā apēdāt savā dzīvē visgaršīgāko steiku, vai desertu, kurš sajūtās liek atgriezties Francijā. Tāpēc aicinām visus doties garšīgā un aromātiskā gastronomiskajā ceļojumā pa Šauļu pilsētu un reģionu!

Mammas iesaka - ko redzēt Šauļos

Kas visu zina vislabāk? Wikipedia? Google? Sieva? Nu nē. Visu vislabāk zina mammas! Tā arī šoreiz – ko darīt Šauļos. No komentāriem sociālajos tīklos atlasījām priekšlikumus, kas atkārtojās visbiežāk. Ko darīt Šauļos ar bērniem? Bet jautājums skanēja aptuveni šādi – ar piecgadīgu bērnu ar vilcienu dodamies uz Šauļiem, ko tur darīt visu dienu?

Nedēļas nogale ar draudzenēm Šauļos – saldi kārdinājumi un jaunības eliksīri

Vasarā galva griežas no puķu smaržas, saldiem aromātiem, saules svelmes un atvaļinājuma gaidām. Ja vēlaties kaut uz īsu brīdi ar draudzenēm doties jautrā, sievišķīgā izbraukumā – izvēlieties Šauļus. Kāpēc? 5 iemesli, kas jūs pārliecinās doties uz Saules pilsētu un palutināt sevi ar jaukām lietām.

Rožu maģija Šauļos. Vai Saules pilsēta varētu kļūt par Lietuvas rožu galvaspilsētu?

Šauļos var atrast ne vienu vien miera un augu oāzi: te ir rodams gan botāniskā dārza spirdzinājums, gan ezeri. Bet pavisam netālu no pilsētas centra ar brīnišķīgiem ziediem un smaržām vilināt vilina Haima Frenkeļa villas-muzeja parka rožu dārzs. Šobrīd tur aug 1625 rožu krūmi. Starp tiem gluži kā bitīte rosās vēsturiskās ainavas dārzniece Anastasija Ruta.

Labākās pastaigu vietas ar suni Šauļos

Ja ceļojumos dodaties kopā ar savu četrkājaino mīluli, arī viņam šim ceļojumam jābūt ērtam un patīkamam. Lūk, dalāmies ar Šauļos dzīvojošās skotu terjeres Majas “ieteikumiem” par vietām, kurās viņai ir ļauts ieiet, dabūt ūdeni u.c.

Apskates vietu top 10 Šauļu apkārtnē

Vasara ir pats labākais laiks, lai izbaudītu vēl nezināmas takas un atklātu dabas pieminekļus Šauļu novadā. Lūk, 10 objektu, kurus varat atrast pavisam netālu no Šauļiem.

Šauļi – kārdinājumu un rekordu pilsēta. No vissaldākā līdz visaugstākajam

Šauļi – Saules pilsēta Lietuvas ziemeļos, kas slavena ar muzejiem, mūziku un interesantiem tūrisma objektiem. Izvēloties izbraucienu uz šo pilsētu, baudu piedzīvos garšas kārpiņas, varēsiet papildināsiet arī foto galeriju un mājās pārvest brīnišķīgus ciemakukuļus! Kad tad jūs gaidīt ciemos?

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide