Laika ziņas
Šodien
Daļēji saulains
Rīgā +27 °C
Daļēji saulains
Trešdiena, 29. maijs
Raivis, Raivo, Maksis, Maksims

Tumsa

VIDEO: Grupa Tumsa laiž klajā dziesmu Nemiera kaijas

Grupa Tumsa laiž klajā dziesmu Nemiera kaijas no rudenī gaidāmā studijas albuma, kas tās raibajā vēsturē būs jau septītais. Kompozīcijas autori ir grupas dibinātājs, kopš 1991. gada arī nemainīgs tās basģitārists Jānis Daugalis, kā arī jaunais solists Jānis Dreimanis, kurš savulaik dziedājis grupās Vietu nav un Dawn town, informēja MicRec.

Mārtiņam Freimanim veltīts kinoseanss

27.janvārī kinoteātrī KSuns būs iespēja noskatīties ekskluzīvu Mārtiņa Freimaņa un grupas Tumsa koncertierakstu kopā ar Liepājas simfonisko orķestri, kurš filmēts 2004.gadā, festivāla Liepājas dzintars atklāšanā. Pirms kinoseansa tiks atvērta arī grāmata, kurā apkopoti piecdesmit labāko Mārtiņa dziesmu nošu pieraksti, informē Mārtiņa Freimaņa fonda izpilddirektore Agrita Bikaviņa.

Freimaņa dzimšanas dienas koncertam Liepājā izsludināts papildkoncerts

Īsā laikā visas biļetes uz 7. februārī paredzēto koncertu Liepājas Olimpiskā centra Rožu zālē, kur ar vērienīgām svinībām un tuvāko draugu uzstāšanos tiks atzīmēta Mārtiņa Freimaņa dzimšanas diena, tikušas izpārdotas, informēja koncerta rīkotāji. Lai koncertu varētu apmeklēt visi interesenti, izsludināts papildkoncerts, kas notiks tajā pašā dienā plkst 17.00.

Janvārī un februārī notiks Mārtiņam Freimanim veltīti koncerti

Janvārī un februārī dažādās Latvijas pilsētās notiks Mārtiņam Freimanim veltīti koncerti, kuros Mārtiņa draugi kopīgi dalīsies dziesmās, dzejā un atmiņās par Mārtiņu. Koncertu sērijai dots nosaukums _[Ie]vērojot klusumu, _un tā

Festivālā Uguns paparde valmieriešus priecēs ar stundu garu uguņošanu

1 .septembrī Pauku priedēs, Valmierā, notiks 8.starptautiskais uguņošanas festivāls _Uguns paparde, _kura laikā pilsētnieki un viesi varēs izbaudīt stundu garus piecus muzikālus uguņošanas priekšnesumus. Festivāla laikā pirotehnikas kompānijas no Francijas, Krievijas, Baltkrievijas, Lietuvas un Igaunijas veidos stundu garus priekšnesumus, virs skatītāju galvām izšaujot krāšņas ugunspuķes.

Ventspilī sestdien - pilsētas svētku galvenie pasākumi

Ar plašu pasākumu programmu Ventspilī šajā nedēļas nogalē tiek atzīmēta pilsētas 722. dzimšanas diena. Sestdien pilsētā norisinās galvenie svētku pasākumi – svētku gājiens un virkne koncertu.

Festivālā Pestivals uzstāsies arī grupa Tumsa un Aisha

Festivāla Pestivals organizatori nākuši klajā ar pilno mākslinieku sarakstu, kuri kāps 28.jūlijā uz Mežaparka Lielās skatuves. Festivāla ietvaros jaunajā sastāvā un ar dziedātāju Valteru Frīdenbergu uzstāsies grupa Tumsa, pasākumā muzicēs arī Aisha, Miks Dukurs un citi Latvijā pazīstami mūziķi. Grupai Tumsa šis būs pirmais festivāls jaunajā sastāvā ar Valteru Frīdenbergu kā grupas solistu, informēja festivāla organizatori.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide