Laika ziņas
Šodien
Daļēji apmācies
Rīgā +3 °C
Daļēji apmācies
Otrdiena, 31. janvāris
Tekla, Violeta

Ulubele

Ulubele aicina uz Atvērto durvju dienu sestdien, 15. oktobrī

Šajā nedēļas nogalē, sestdienā, 15. oktobrī, lielākajā dzīvnieku patversmē Latvijā Ulubelē, notiks Atvērto durvju diena. Ulubele aicina apkārtējo novadu iedzīvotājus un visus interesentus iepazīties ar Ulubeli no pulksten 12:00 līdz 14:00.

FOTO: Aizvadīta rudens talka dzīvnieku patversmē Ulubele

12. septembrī dzīvnieku patversmē Ulubele bija novērojama liela rosība, pateicoties organizatoriem 4finance Labie darbi un SMScredit.lv, kārtējo gadu norisinājās rudens talka, kurā, kā ierasts bija ieradies ievērojams skaits brīvprātīgo palīgu.

Arī šogad 4finance Labie Darbi un SMScredit.lv aicina uz talku dzīvnieku patversmē Ulubele

Drēgnais laiks tuvojas un patversmē ir iekrājušies nepaveiktie darbi, tāpēc 4finance Labie Darbi un SMScredit.lv aicina uz lielo rudens talku 12.septembrī dzīvnieku patversmē Ulubele, lai kopīgiem spēkiem palīdzētu sagatavot patversmes teritoriju gada aukstajiem mēnešiem. Šogad plānots zāģēt un skaldīt malku, vest un līdzināt smiltis suņu voljēros, mazgāt logus un veikt citus nozīmīgus patversmes sakopšanas darbus.

FOTO: Rudens talka dzīvnieku patversmē Ulubele

Tradīcijas turpinot, septembra noslēgumā brīvprātīgie talcinieki pulcējās rudens talkā dzīvnieku patversmē Ulubele. Labdarības iniciatīva 4finance Labie Darbi un SMScredit.lv izsaka vislielāko pateicību tūkstošiem brīvprātīgo, kuri piedalījušies talkās dzīvnieku patversmē Ulubele. Arī šogad, par spīti laikapstākļiem, uz talku ieradās 200 brīvprātīgo, kuri uzlaboja suņu nojumes un voljērus, papildinot tos ar smiltīm un atjaunojot pastaigu teritoriju, izgatavoja trušu būrus, uzkopa patversmes teritoriju, kā arī izveda pastaigās četrkājainos draugus.

Aicina uz rudens talku dzīvnieku patversmē Ulubele

Rudenim iesākoties, laiks ķerties pie āra darbiem, tāpēc jau trešo gadu pēc kārta 4finance Labie Darbi un SMScredit.lv aicina uz rudens talku dzīvnieku patversmē Ulubele. Šogad kopīgiem spēkiem plānots sagatavot suņu voljerus ziemai un sakopt patversmes teritoriju, portālu Diena.lv informēja 4finance.

Ulubele lūdz ziedot no dzīvokļa Rīgā izņemto 58 suņu uzturēšanai

Dzīvnieku patversme Ulubele lūdz finansiālu palīdzību no dzīvokļa Pārdaugavā jūnijā izņemto 58 suņu uzturēšanai, paužot nožēlu, ka pusotra mēneša laikā ar patversmi aizvien nav noslēgts līgums par dzīvnieku uzturēšanu, aģentūru LETA informēja dzīvnieku patversmē.

Marsam paveicās ar mums, bet mums – ar viņu

Nerakstiet dusmīgus komentārus, kad saku – atvest suni mājās ir tas pats, kas pārvest bērnu no Dzemdību nama. Tikai suns būs ģimenē uz padsmit gadiem, bērns – visu mūžu. Audzināšana, skološana, niķi un stiķi, rūpes, izdevumi būs gan vienā, gan otrā gadījumā. Un vēl svarīga ir laba sadzīvošana. Tieši tāpēc es priecājos par Annu un Ritvaru Salīšiem, kuri pagājušā gada jūlijā patversmē Ulubele adoptēja Marsu.

FOTO: Aizvadīta Lielā rudens talka dzīvnieku patversmē Ulubele

Pirmā rudens mēneša izskaņā, 29. septembrī, dzīvnieku patversmē Ulubele viesojās brīvprātīgie talcinieki. Lielā rudens talka Ulubelē ar 4finance Labie darbi un SMScredit.lv atbalstu ir kļuvusi par tradīciju, kuras mērķis ir ne tikai palīdzēt patversmes iemītniekiem, bet arī atvieglot ikdienu darbiniekiem. Talkā piedalījās vairāk kā 300 brīvprātīgie, ar kuru palīdzību tika nosiltināts suņu pagaidu voljēru otrais korpuss un veikta virkne citu darbu, lai pilnvērtīgi sagatavotu patversmi ziemas sezonai.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide