Laika ziņas
Šodien
Daļēji apmācies
Rīgā +13 °C
Daļēji apmācies
Trešdiena, 5. oktobris
Amālija, Amēlija

Valdis Muktupāvels

Sākusies pieteikšanās dalībai 2022. gada pasaules koklētāju nometnē

Šovasar jau sesto reizi Valmieras novadā tiks organizēta Pasaules koklētāju nometne sadarbībā ar virtuozāko un perspektīvāko latviešu etnogrāfiskās kokles spēlētāju, kokles spēlēs lietpratēju – Laimu Jansoni. Jāatzīmē, ka Laima Jansone ir pirmā Latvijas mūziķe, kura uzstājusies koncertā mūsdienu tautas mūzikas ietekmīgākajā gadatirgū World Music Expo.

Uguns, kokles un saksofoni

Multiinstrumentālists un etnomuzikologs Valdis Muktupāvels festivālā Saxophonia izpaudīsies kā veselu četru skaņdarbu, tajā skaitā arī speciāli komponēta jaundarba, autors un arī izpildītājs stilistiski un ģeogrāfiski raibā koncertprogrammā, kuru Rīgas Saksofonu kvartets ar domubiedriem cels priekšā Spīķeru koncertzālē 13.

Rīgas saksofonu kvartets atskaņos Valda Muktupāvela Uguns mūziku

Festivāla Saxophonia ietvaros 13.februārī Spīķeru koncertzālē notiks koncerts Rīgas saksofonu kvartets un Valdis Muktupāvels, kur četru saksofonu saspēli rotās cilvēka balss, klavieres, kokles un dūdas. Koncertā dzirdēsim Valda Muktupāvela kompozīcijas Uguns mūzika pirmatskaņojumu.

Izdots Valda Muktupāvela un draugu albums Karsta bija Jāņu nakte

Mikrofona ieraksti izdevuši Valda Muktupāvela un draugu albumu Karsta bija Jāņu nakte.Kā skaidro albuma producents, visu albuma dziesmu tekstu un mūzikas aranžētājs, kompilētājs, pieaudzētājs, apstrādātājs un papildinātājs Valdis Muktupāvels, albumā Karsta bija Jāņu nakte ir apkopotas "cilvēku dziesmas", apzināti izvairoties no vārdu salikuma "tautas dziesmas".

Aicina uz tikšanos ar etnomuzikologu Valdi Muktupāvelu

21.janvārī plkst.18 Britu padomes telpās (Blaumaņa 51 –2) vakaru sērijas “Starpkultūru vēstniecība ielūdz…” interesenti varēs tikties ar Valdi Muktupāvelu, etnomuzikoloģijas profesoru un Latvijas Universitātes Baltijas jūras reģiona studiju maģistrantūras programmas direktoru. Vakara sarunu tēma - "Postmodernā baltu identitāte".

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide