Laika ziņas
Šodien
Apmācies
Rīgā +2 °C
Apmācies
Ceturtdiena, 20. janvāris
Aļģirds, Orests, Oļģerts, Alģis

Zveja

Zvejas ostām būs pieejams atbalsts nepilna miljona eiro apmērā

Eiropas Jūrlietu un zivsaimniecības fonda (EJZF) un Rīcības programmas zivsaimniecības attīstībai pasākuma Zvejas ostas un izkraušanas vietas desmitās kārtas pieejamais publiskais finansējums būs 986 948 eiro, liecina paziņojums oficiālajā izdevumā Latvijas Vēstnesis.

FOTO: Salas novadā izņem nelikumīgus zvejas tīklus

Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes darbinieki 5. jūnijā veica profilaktiska rakstura pārbaudi Vīķu ezerā, kur tika izņemti nelikumīgas izcelsmes zvejas tīkli, informē likumsargi.

Beidzas vairāki makšķerēšanas ierobežojumi

No pirmdienas Latvijā beidzas vairāki makšķerēšanas ierobežojumi, informē Valsts vides dienesta (VVD) sabiedrisko attiecību vadītāja Kristīne Kļaveniece.

Nākamgad jūras piekrastes ūdeņos paredzētas zvejas limitu izmaiņas

No nākamā gada 1. janvāra jūras piekrastes ūdeņos Ventspilī, Liepājā, Jūrmalā, kā arī Rucavas, Salacgrīvas un Saulkrastu novados stāsies spēkā zvejas limitu izmaiņas, paredz grozījumi noteikumos par rūpnieciskās zvejas limitiem un to izmantošanas kārtību piekrastes ūdeņos.

ZM: Zvejnieki varētu saņemt atbalstu par mencu zvejas apturēšanu nākamgad

Latvijas kuģu īpašniekiem un zvejniekiem pastāv cerības saņemt atbalstu par mencu zvejas apturēšanu nākamgad, informēja Zemkopības ministrijā (ZM), komentējot Eiropas Savienības (ES) Lauksaimniecības un zivsaimniecības padomē Luksemburgā pieņemto regulu par zvejas iespējām Baltijas jūrā 2020.gadam.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide