Laika ziņas
Šodien
Daļēji apmācies
Rīgā -2 °C
Daļēji apmācies
Sestdiena, 4. februāris
Veronika, Daila, Dominiks

Iznācis izdevums Siltāks Mājoklis - mazāki rēķini! © DIENA

Žurnāls Siltāks Mājoklis - mazāki rēķini! domāts tiem daudzdzīvokļu namu dzīvokļu un privātmāju īpašniekiem, kuri vēlas uzlabot savu mājokļu energoefektivitāti, lai gala rezultātā varētu samazināt rēķinus par apkuri un karstā ūdens uzsildīšanu.

Zobu birstes otrā dzīve

Zobu birsti iesaka mainīt ik pēc 2–3 mēnešiem, taču to var izmantot citu lietu tīrīšanai.

Getliņi modernizē dārzeņu audzēšanu un uzsāk ražas sezonu

Getliņu siltumnīcās šonedēļ uzsākta tomātu un gurķu ražas novākšana. Pirmie gurķi un tomāti jau ir nonākuši lielākajās pārtikas tirdzniecības vietās Latvijā, kā arī uzņēmuma firmas veikalā. Dārzeņu novākšanas sezona Getliņos ik gadu sākas oktobrī un turpinās līdz pat nākamā gada jūnija beigām, tādējādi nodrošinot iedzīvotājiem svaigus dārzeņus ziemā, kad to ir vismazāk vietējā tirgū.

Latvijas Ebreju draudžu un kopienu padomes priekšsēdētājs sveic Roš Hašana svētkos

Tuvojoties ebreju Jaunajam gadam - Roš Hašana Latvijas Ebreju draudžu un kopienu padomes priekšsēdētājs Arkādijs Suharenko sveic gaidāmajos svētkos. " Dārgie draugi! Tuvojas Roš Hašana svētki – ebreju Jaunais gads, vieni no senākajiem un mīļākajiem mūsu tautas svētkiem. Pēc senās ebreju tradīcijas šīs dienas ir jāpavada pārdomās, jāatceras un jānovērtē nodzīvotais gads, jāizvērtē gan savus panākumus, gan neveiksmes. Tas palīdz mums būt godīgiem pašiem pret sevi un pret citiem cilvēkiem, dod iespēju izdarīt būtiskus un noderīgus secinājumus, gūt no tiem mācību, izvirzīt jaunus mērķus un sasniegt tos. Vēlos vēlreiz atgādināt par šo tradīciju un aicināt mūs visus nopietni uztvert gudro senču priekšrakstus," teikts apsveikumā.

5 ieteikumi savlaicīgai automašīnas sagatavošanai aukstajai sezonai

Iestājoties rudenīgiem laikapstākļiem, ir īstais mirklis laicīgi parūpēties par savu četru riteņu draugu, lai par to drudžaini nebūtu jādomā pēdējā brīdī, kad sniegs un aukstums jau ir sasniedzis Latviju. Kā pārbaudīt, vai jūsu automašīna ir gatava skarbiem laikapstākļiem, lai pārvietošanās ar auto vienmēr būtu droša, stāsta Longo Latvia tirdzniecības vadītājs Jānis Vīndedzis.

Uz skolu – ar zināšanām par higiēnu

Klāt septembris, kad bērni vai nu pirmo reizi dodas uz skolu, vai atgriežas klasē pēc vasaras brīvlaika. Klases, kurās viņi mācīsies, rotaļāsies, dalīsies ar ēdienu, padarīs skolu par izcilu vietu, kur apmainīties arī ar baktērijām un vīrusiem. Tādēļ ir ļoti svarīgi iemācīt bērniem parūpēties par higiēnu, saka „Mēness aptiekas” farmaceite Ērika Pētersone, vienlaikus atgādinot par sabalansēta uztura un vitamīnu svarīgo lomu skolēna aktīvai ikdienai.

Iznācis jauns speciālizdevums Rudens kūkas! © DIENA

Izdevums Rudens kūkas piedāvā 66 receptes vasaras nogales un rudens plātsmaizēm, kūkām, tartēm, pankūkām, saldiem un sāļiem pīrāgiem. Tajos izmantotas vasaras nogales un rudens ogas, augļi, dārzeņi - āboli, plūmes, rudens avenes, aprikozes, tomāti, kabači, burkāni un citas dārzu un mežu veltes.

Kļūdas, no kurām izvairīties, iekārtojot skolēna vietu mācībām

Tuvojas 1. septembris, un daudziem vecākiem šis laiks saistās ar gatavošanos skolai – sākot ar nepieciešamo lietu iegādi, beidzot ar skolēna darba zonas iekārtošanu mājoklī, it īpaši, ja bērns šogad mācības uzsāks pirmo reizi. Nekustamo īpašumu attīstītāja “Bonava Latvija” eksperti apkopojuši kļūdas, no kurām izvairīties, veidojot skolēna vietu mācībām dzīvoklī.

Pašu gatavotie garšo labāk! © DIENA

Speciālizdevums Konservējam vasarā! piedāvā receptes pagraba un pieliekamā ziemas krājumu papildināšanai - marinējumiem, salātiem, ievārījumiem, kompotiem un citiem konservējumiem, kuros izmantotas vasaras pirmās puses ogas, augļi, dārzeņi - rabarberi, zemenes, ķirši, mellenes, avenes, jāņogas, ērkšķogas, gurķi, tomāti, kabači, skābenes, paprika.

Praktiski padomi veselībai, mīlestībai un labklājībai! © DIENA

Tematiskais pielikums Vasaras rituāli apkopo rituālus un praktiskas metodes ikdienas dzīves, pašsajūtas, mīlestības un labklājības uzlabošanai. Tās ir darbības, rituāli un praktiski padomi par to, ko varam veikt paši, liekot lietā Mēness un Saules ritējuma spēku. Darbības, ko varam veikt šeit un tagad savas dzīves kvalitātes pilnībai.

FOTO: McDonald’s sadarbībā ar vadošajiem Baltijas ēdienu blogeriem rada unikālus gardēžu burgerus

“McDonald’s” radījis gardēžu burgerus sadarbībā ar TOP ēdienu blogeriem no Latvijas, Lietuvas un Igaunijas. Latvijas ēdienu blogere Anna Birmane, kura pazīstama arī kā Anna Panna, kopā ar Džanu Luku Demarko (Lietuva) un Hungry 4some (Igaunija) radījuši oriģinālas receptes īpaši “McDonald’s” gardēžu burgeru līnijai “Maestro”. Sākot no šodienas, 10. augusta, jaunie burgeri pieejami visos “McDonald’s” restorānos Baltijā.

Apbalvoti jaunāko klašu finanšu pratības konkursu Mana vārdnīciņa un Biznesa pasakas laureāti

Noslēdzies izglītības organizācijas Junior Achievement Latvia (JA Latvia) sadarbībā ar Latvijas Banku un veikalu tīklu Pepco organizētais finanšu pratības konkurss 1.-4. klašu skolēniem Mana vārdnīciņa un 5.–9. klašu skolēniem Biznesa pasakas. Šogad mācību gada laikā konkursiem tika iesniegtas 328 finanšu terminu vārdnīcas un 454 biznesa pasakas no 62 Latvijas skolām.
Reklāmraksts

Kā izvēlēties piemērotākās smaržas?

Neatkarīgi no tā, cik liela ir jūsu pieredze ar smaržām, piemērotākā aromāta izvēle nav no vieglākajiem uzdevumiem. Stāvot pie plauktiem ar desmitiem vai pat simtiem dažādu pudelīšu, jūs tās varat atšķirt tikai pēc izskata, kas nepalīdz izvēlēties. Visbiežāk jūs varat pasmaržot dažus eksemplārus, ko jums ir atvēris pārdevējs, kura pārmērīga uzmācība jums nepalīdz atrast meklēto, bet drīzāk liek iegādāties nepiemērotas smaržas. Tomēr smaržas, kuras patiešām ir piemērotas, kļūst par jūsu pašizteiksmes līdzekli. Bet kā gan tādas atrast?

Vairāk