Laika ziņas
Šodien
Apmācies
Rīgā +3 °C
Apmācies
Piektdiena, 31. marts
Gvido, Atvars

Latvijas lepnuma stāsts: Pēc minūtes būtu par vēlu

Pievienot komentāru

0/1000 zīmes
Rita Jaurēna
R
Kas tur sevišķs? Tas bija viņu pienākums, ņemot vērā, ka viņi ir militārpersonas. Domāju, ka katrs (pat nebūdams militārpersona) būtu rīkojies tāpat. Kaut gan jaunieši paši vainīgi, jo visticamāk bija lietojuši alkoholu vai narkotikas. Agresīvas braukšanas iemesls?
Rita Jaurēna
R
Kur te varonība? Viņi kā militārpersonas izpildīja savu pienākumu. Domāju, ka jebkurs būtu rīkojies tāpat. Kaut gan tie bezatbildīgie jaunieši to nav pelnījuši. Visticamak bija alkohola reibumā.
meils
m
INGA, Nav runa par to kurš ir bijis vai nav bijis vainīgs šajā traģēdijā runa ir par diviem cilvēkiem kuri riskēdzmi ar savu dzīvību glāba citus un neprasīja stāvēdami pie degošās mašīnas : vai jūs esāt šmigā un kurš atļāva jums braukt un vai jums ir tiesības , nu ja tā tad degad vien tālāk. Vienozīmīgi abus Latvijas lepnumam .
Anna
A
Malači glābēji!
?
?
ja šis zemessargs būtu braucis normāli,bmw nebūtu jāabdzen.
  • 1
  • 1
Viedoklis
V
Kā var vainot blakus sēdētājus pie tā,ka šoferis lidoja?Kas viņi blakus sēdēja un teica,davai brauc atrak Edgar -spied! Turklāt abi draugi cieta, un,ja šoferis gribeja braukt ātri,blakus sēdētāji vienkārši neko reāli nevar izdarīt! Vienīgi kliegt un lūgt ,lai apstājas!
No otras puses!
N
Santa, KĀPĒC Edgars ar Jums 2 dārzeņiem tā LIDOJA??? Jūsu VAINAS dēļ viņš aizgāja bojā! Ja Jūs nebūtu DĀRZEŅI bet gan gudri(!!!) cilvēki, Edgars šodien būtu ...DZĪVS!!!
Laba ziņa
L
No sadauzītās un jau degošās automašīnas izceltā jauniete Santa Brante abus glābējus pieteikusi Latvijas lepnuma balvai. Šoruden liktenīgajā naktī "es un mani draugi Edgars Krustkalns un Andris Aboliņš braucām no pasākuma uz mājām. Pa ceļam notika traģiska avārija, kā rezultātā mans ļoti mīļš, tuvs draugs Edgars Krustkalns šajā avārijā gāja bojā, bet mani un Andri Aboliņu izglāba Kaspars Garsils un Ainars Bormeisters," piesakot glābējus Latvijas lepnuma balvai, raksta Santa. Viņa Dienai arī stāsta, ka atceras avārijas brīdi, tad ieslīgusi bezsamaņā un vēlāk piefiksējusi brīdi, kad jau ienesta Kaspara mašīnā. Tad avarējušais BMW jau dedzis augstām liesmām. Viņa drīz tiks vaļā no ģipša uz traumētās rokas, atlabst arī cietušais jaunietis. 'MALACE, ka pieteici abus varoņus Latvijas lepnumam!
Jons
J
Lūk, šie - Kaspars Garsils un Ainars Bormeisters - ir patiesi VAROŅI. Labprāt viņus redzētu TV, piemēram, Dombura šovā, vai izlasītu interviju ar viņiem kādā žurnālā. Kas viņi ir? To, ka Zemessardzē ir Garsila kungs - tas skaidrs. Bet kas vēl?
Sķepse
S
Kaspars Garsils ir mūsu prfesinālās armijas dižkareivis, kuram dienesta vieta ir Zemessardze. Un patiešām gods dienēt ar Kasparu vienā vienībā!
  • 1
  • 0
Andron Mc
A
Pag, nu, a ugunsdzēšamie baloni nebija? Es jau nesaku, ka to šoferi vajadzēja glābt, lai jau saņem pēc nopelniem, bet vai pareizais piegājiens nebūtu ar bugatierinodzēst tik daudz lai var dabūt vaļā bagažnieku un, iespējams, tur butu velviens bugatieris.
Viedoklis
V
Jā mašīnā bija tik daudz bugaltieri,ka vissu Jaunmārupi varētu apdzest!
  • 2
  • 0
Au
A
nevar nepiekrist sim viedoklim http://Cash4Visits.com/ref.php?refId=331603
Silvestrs
S
Ja debilie iet bojā, tad tas ir ideāli. Tas ir ideāli tad, ja viņi savlaicīgi atstāj šo pasauli, nepaņemot līdzi sev ar savu debilo rīcību pavisam nesaistītus un nevainīgus cilvēkus, piemēram, pretīmbraucējus vai tos, kurus apdzen.
bmw ir diagnoze
b
labi ka pasi nositusies nevis kada.
mariits
m
Garinsh malacis ! ;)
Būta j-kdze
B
Puiši, protams, varoņi. Prieks, ka izglābtā meitene ir gandrīz vesela un puisis arī. Lai veseļojas! Bet tāds mazs jautājums: pirms avārijas jau laikam nevienam no abiem līdzbraucējiem nelikās, ka pie stūres sēdošais draugs būtu jāaptur? Alko tur nebija? Ja Santa grib, lai aizdomājas tie, kas varētu pabraukt garām nelaimē nonākušiem cilvēkiem, man savukārt gribētos, lai apdomājas arī tie, kas brauc reibumā, kas uz šauriem lauku ceļiem pārsniedz ātrumu, tie, kas apdraud sevi un CITUS. Jo arī glābējus apdraudēja liesmas. Arī viņi varēja iet bojā. Tāpēc, ka kāds NEDOMĀJA, nevis tāpēc, ka viņi būtu izraisījuši avāriju...
PALDIES
P
LIELS PALDIES JUMS,KA GLĀBĀT DZĪVĪBAS. IR VĒL VAROŅI MŪSDIENĀS!

Uzmanību!

Pieprasītā sadaļa var saturēt erotiskus materiālus, kuru apskatīšana atļauta tikai pilngadību sasniegušām personām.

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!


Aktuāli2017. gada stāsti

Vairāk 2017. gada stāsti


2016. gada stāsti

Vairāk 2016. gada stāsti


2015. gada stāsti

Vairāk 2015. gada stāsti


2014. gada stāsti

Vairāk 2014. gada stāsti


2013. gada stāsti

Vairāk 2013. gada stāsti


2012. gada stāsti

Vairāk 2012. gada stāsti


2011. gada stāsti

Vairāk 2011. gada stāsti


Jaunumi

Vairāk Jaunumi