Čho uzsvērusi, ka Seula atbalsta maksimāla spiediena izdarīšanu uz Ziemeļkorejas režīmu ar sankciju palīdzību, kā arī norādīja, ka "dialogs dialoga pēc" ar Phenjanu nav nepieciešams, tomēr sarunu iespējai jāpaliek atvērtai. Ja iespēja vest sarunas tiktu pilnībā bloķēta no ASV puses, tas varētu pamudināt Ziemeļkoreju spert pārsteidzīgus soļus.
Jāatgādina, ka Dienvidkorejai ir pamats bažīties, ka ASV uzbrukuma gadījumā Kima Čen Una režīma spēkiem pirmā valsts, pret kuru Phenjana vērsīs atriebību, būs Dienvidkoreja.
"Šobrīd laiks nav mūsu pusē," brīdinājusi politiķe, norādot, ka Ziemeļkorejas kodolprogrammas attīstība nenozīmē tikai draudus ASV kontinentālajai daļai, bet gan arī draudus Japānai un Dienvidkorejai.
"Šobrīd Dienvidkorejas valdība cenšas izslēgt jebkuru nesaprašanos Vašingtonas un Seulas starpā Ziemeļkorejas jautājumā," skaidroja Čo.
Tramps, kurš aizvadītajā nedēļā viesojās Seulā, gan mudināja Phenjanu panākt diplomātisku vienošanos ar ASV, tomēr arī neatturējās norādīt, ka "ASV ir gatavas lietot visu savu militāro spēku, lai atturētu Ziemeļkoreju no uzbrukšanas".