Rīgā +19 °C
Sestdiena, 21. septembris
Matīss, Modris, Mariss

Baltijas līgas līderi VEF Rīga basketbolisti svētdien izcīnījuši 14.uzvaru līdzšinējās 17 spēlēs, savā laukumā ar 80:79 (38:29) sīvā cīņā galotnē pārspējot komandu Liepājas lauvas.Vadību vefieši pārņēma jau ar spēles pirmajām minūtēm un lielāko pārsvaru pirmajā puslaikā sasniedza 18.minūtē (34:19). Otrā puslaika sākumā laukuma saimnieku pārsvars saruka līdz 38:34, bet trešās ceturtdaļas beigās, izmantojot pavisam pajukušo rīdzinieku spēli uzbrukumā, liepājnieki no 52:56 panāca 63:56.

Uztvēruši spēles pavedienu, viesi turpināja audzēt starpību, un nepilnas sešas minūtes līdz pamatlaika beigām rezultāts bija jau 70:59 viņu labā. Šajā brīdī VEF Rīga saņēmās un ātri vien atguva vadību (76:73). 18 sekundes līdz beigām Mičels realizēja trīspunktnieku un panāca 79:78 Liepājas lauvu labā, taču, kad līdz beigām bija atlikušas sešas sekundes, no groza apakšas precīzs bija Parahovskis, gūstot izšķirošos divus punktus un ļaujot savai komandai revanšēties par pirmā apļa spēlē ciesto zaudējumu (66:69)Situācija BBL turnīrā: VEF Rīga 14-3, BK Ventspils 13-4, Nevežis 12-5, Tartu Rock 12-6, Rūdupis 11-7, Šiauliai 10-8, Kalev/Cramo 9-8, Perlas 8-10, Dolphins 7-10, Liepājas lauvas 5-12, TTU/Kalev 4-15, BK Valmiera 1-18.