Sestdiena, 26. oktobris
Kaiva, Amanda, Amanta

Ramūns Butauts: Bija nepieciešams lielais pārtraukums, lai saprastu ko darīt

Horvātijas kluba Zadar galvenais treneris pēc zaudējuma ASK Rīga (94:106) atzina, ka spēles rezultātu izšķīra tas, kas komanda nekontrolēja spēles ritmu un brīdī, kad panāca astoņu punktu pārsvaru, pārāk viegli ļāva atspēlēties. „Spēles sākumā iemetām sešus pirmos metienus pēc kārtas, taču tas nedeva nekādu efektu, jo ASK Rīga uzbruka tikpat precīzi.

Spēle stilā „skrienu un met” šodien mums nebija izdevīga, jo dažādu iemeslu dēļ mums trūka trīs basketbolistu un īsais rezervistu soliņš par sevi atgādināja spēles beigās. Tajā skaitā man nebija pienācīgas maiņas saspēles vadītājam Rokam Stipčevičam un pretinieki to labi izmantoja, mainot savus saspēles vadītājus un nepārtraukti palielinot spiedienu pret mūsējo.”ASK Rīga horvātu leģionārs Bruno Šundovs pēc spēles dienai.lv pastāstīja, ka svarīgi bija spēles neveiksmīgākajos brīžos saglabāt maksimālu koncentrēšanos. „Spēle bija sarežģīta, bet bijām tai labi sagatavoti. Protams, spēlējot pret manas dzimtenes komandu, man bija īpaša motivācija parādīt sevi no labākās puses, taču kopumā tā ir kārtējā spēle un šobrīd domāju jau par nākamo maču.”Arī ASK Rīga galvenais treneris Ramūns Butauts atzina, ka informācijas par pretinieku bijis pietiekami un komanda labi varēja sagatavoties mačam. „Nospēlējām diezgan disciplinēti, izņemot otro ceturtdaļu, taču mūsu problēmās bija arī liels pretinieku nopelns. Treneris Petrovičs ar vairākiem taktiskiem gājieniem salauza mūsu spēli un bija nepieciešams lielais pārtraukums, lai saprastu ko darīt. Mūsu taktika bija atstāt brīvas rokas Hrvojem Peričam un Rokam Stipčevičam un koncentrēties pārējo spēlētāju nosegšanai. Viņi to izmantoja, tomēr kopumā mūsu spēles plāns attaisnojās. Nešaubos, ka izbraukumā būs ļoti grūta spēle.