Ceturtdiena, 24. oktobris
Renāte, Modrīte, Mudrīte

Transact Pro regbisti uzvar otrajā posmā un nostiprina līderpozīcijas

Regbija kluba “Miesnieki” komanda “Transact Pro” izcīnīja uzvaru “Autowelt” Latvijas regbija 7 čempionāta otrajā posmā, finālā ar 31:5 uzveicot savus galvenos konkurentus “Kurši/Livonia”.Ceļā uz finālu “Transact Pro” grupu turnīrā uzvarēja “Eži/LMT” komandu ar 52:7 un ar 33:10 “Autowelt/Livonia”. Savukārt pusfinālā “Transact Pro” ar 34:10 pārspēja sava kluba otro vienību.

“Kurši/Livonia” grupu turnīrā ar 36:7 uzvarēja RT (Rīgas tilti), ar 26:5 “Piekūni/Imanta” un ar 26:0 “Transact Pro” otro komandu. Pusfinālā “Kurši/Livonia” ar 24:5 pieveica “Kalve” regbistus.Mačā par otrā posma astoto vietu “Eži/LMT” ar 5:10 sīvā cīņā piekāpās Valmieras “Fēnikss” regbistiem, bet spēlē par piekto vietu “Autowelt/Livonia” ar 19:7 uzvarēja “LLU/Telms” vienību. Savukārt cīņā par trešo vietu spēkiem mērojās “Kalve” un “Transact Pro” otrā komanda. Neraugoties uz noraidījumu “Kalves” sastāvā jau spēles sākumā, tieši viņi atklāja spēles rezultātu ar piezemējumu un precīzu realizācijas sitienu, bet sāncenši itin drīz panāca izlīdzinājumu 7:7. Mača otrajā puslaikā pārsvars tomēr piederēja “Kalves” regbistiem, kuru rindās spēlēja pieredzes bagātie ovālās bumbas meistari Nikolajs Petjuņins un Vladimirs Ņikonovs. Vispirms viņi panāca 14:7, bet tad 19:7. Tā arī noslēdzās šī cīņa.Spēlē par pirmo vietu spēkiem mērojās “Transact Pro” un “Kurši/Livonia”. Mača ievadā rezultātu atklāja “Kuršu” spēlētājs Nauris Kraupša, panākot 5:0. Turpinājumā Gunārs Andersons izlīdzināja rezultātu 5:5, bet Valters Raņķis precīzi izpildīja realizācijas sitienu – 7:5. Pēc tam Kraupša saņēma noraidījumu uz divām minūtēm, bet Egīls Āboliņš un Raņķis panāca jau 14:5. Tā noslēdzās spēles pirmā daļa.Cīņas otrajā puslaikā vispirms noraidījumu uz divām minūtēm izpelnījās “Transact Pro” spēlētājs Kristaps Jakušs, bet tas netraucēja viņa brālim Kasparam Jakušam veikt izrāvienu un gūt piezemējumu, bet Raņķim precīzi izpildīt realizācijas sitienu – 21:5. Atlikušajā laikā vēlreiz ar individuālo meistarību nospīdēja Raņķis, panākot 26:5, bet tieši viņš pielika arī mačam punktu – 31:5.Par “Autowelt” Latvijas čempionāta regbijā 7 otrā posma rezultatīvāko spēlētāju kļuva Mihails Tumins (“Kalve”), bet par labāko regbistu atzina Nauri Kraupšu (“Kurši/Livonia”).

Veršakovs: Esam gatavi revanšēties

Latvijas čempionvienība handbolā Dobeles Tenax EHF Eiropas kausa otrajā kārtā ir gatava revanšēties par pērn piedzīvoto zaudējumu, Latvijas Handbola federācijai (LHF) norādīja Tenax galvenais tren...