Svētdiena, 27. oktobris
Lilita, Irita, Ita

ASV hokejisti guvuši sešus vārtus spēlē pret Austriju

ASV hokejisti pirmdien izcīnīja pārliecinošu uzvaru pasaules čempionāta spēlē, jo ar 6:1 apspēlēja Austrijas valstsvienību.

Austriešiem izdevās izturēt divas no trim trešdaļām. Spēles 16.minūtē agresīvais Dastins Brauns guva pirmos vārtus, bet otrā perioda vidū Drū Stefords dubultoja amerikāņu pārsvaru. Tomēr pēc trim minūtēm austriešiem izdevās atspēlēties (Markuss Paintners).

Līdz ar pēdējā perioda sākumu austriešu izturībai bija gals. Amerikāņi guva vēl četrus vārtus, turklāt trīs no tiem skaitliskā vairākuma situācijās (divu vārtu guvumos viņiem bija pat divu vīru pārsvars!).

Amerikāņi pirmo uzvaru svinēja pār Latviju (4:2), bet austrieši ar kapitulēja Zviedrijai (1:7). Skaidrs, ka austriešiem izšķirošā spēle par vietu otrajā kārtā būs trešdien ar Latviju.

x x x

Pasaules čempionāts

ASV 6:1 Austrija
(1:0, 1:1, 4:0)

Vārtu guvēji: Brauns (O'Salivens, Niskanens) - 1:0 (15:11), Stefords (Foliņo) - 2:0 (31:04), Paintners - 2:1 (34:28), O'Salivens (Brauns, Bleiks) - 3:1 (40:25), Bleiks (Brauns, Lailess) - 4:1 (47:56, vair.), Stempņaks (Heinsijs, Vilsons) - 5:1 (52:06, vair.), Niskanens (Balārds) - 6:1 (55:55, vair.).

Metienu attiecība: 38 - 26

Soda minūtes: 8 - 18

Vārtsargi: Roberts Ešs - Jirgens Penkers