Viss šis īpašums reģistrēts nevis uz Snoras akcionāru, bet uz pašas bankas vai tās meitsabiedrību vārda, taču atceltie bankas vadītāji to lietojuši tā, it kā tas piederētu viņiem.
Villa Nicā ir aptuveni piecus miljonus eiro (3,5 miljonus latu) vērta un šokē ar greznību. Tās kopējā platība ir 572 kvadrātmetri, pa logiem paveras skats uz Vidusjūru. Gan pašā villā, gan citos pirkumos - dārgās mēbelēs, milzīgās gleznās un citos interjera priekšmetos - galvenokārt ieguldīti nevis Snoras akcionāru un vadītāju, bet pašas bankas līdzekļi. Villas atslēgas glabājoties pie kāda Francijas pilsoņa, kas iemantojis baņķieru uzticību.
Tikmēr Viļņā kā Snoras īpašums reģistrēti vismaz trīs lieli dzīvokļi vecpilsētā kopsummā par gandrīz 17,6 miljoniem litu (3,6 miljoniem latu). Bankai piederot arī vēl viens dzīvoklis Kijevā, ko esot plānots iekārtot sevišķi grezni, "kā otru Ermitāžu", raksta portāls.
Bankas īpašuma sarakstā ir viena Maybach markas mašīna, vairākas Spyker, viena Porche Cayenne Turbo un grezns Mercedes-Benz. Pēc Delfi.lt rīcībā esošajām ziņām, visi šie automobiļi reģistrēti Viļņā ar bankas centrālās mītnes adresi, bet šobrīd atrodoties Rīgā, savukārt vēl divi luksusa auto Jaguar un Spyker ripojot pa Londonas ielām.
Kā ziņojusi LNK televīzija, Viļņas dzīvokļos saimniekojuši abi bijušie bankas vadītāji un lielākie akcionāri - Vladimirs Antonovs un Raimonds Baranausks.
Bankai piederot arī kāda ēka Viļņā, kuras kopējā platība sasniedz 1200 kvadrātmetrus.
Kā apliecinājis Lietuvas valdības pārņemtās bankas pagaidu administrators Saimons Frīklijs, daļu Snoras bilancē esošo dārgo nekustamo īpašumu un automobiļu bankas vadītāji izmantojuši privātām vajadzībām.
Kā ziņots, Lietuvas Bankas valde 16.novembrī nolēma uz laiku apturēt bankas Snoras darbību, savukārt Lietuvas valdība izmantoja Finanšu stabilitātes likumā paredzētās tiesības un ārkārtas sēdē lēma pārņemt visas bankas akcijas sabiedrības vajadzībām, lai maksimāli aizsargātu noguldītāju intereses un samazinātu iespējamos valsts izdevumus.
Bankas Snoras valdi vadīja Raimonds Baranausks, bet uzraudzības padomi - Vladimirs Antonovs, kuriem piederēja attiecīgi 25,31% un 68,1% akciju.