Laika ziņas
Šodien
Apmācies

Energoefektivitātē daudz mājasdarbu

LTRK Politikas daļas direktores vietnieks Jānis Lielpēteris intervijā Rūtai Kesnerei.

Top komentāri

VVZ
V
Mūsu valsts paklausīgi pūš ES ekofašisma stabulītē, neapzinoties, ka tādā veidā mūs padara nabadzīgākus ar visām "zaļajām direktīvām". Ir jau iebraukts auzās ar energoresursu pieejamību- kad Eiropā bija vasaras svelme, vēja ģeneratori nedarbojās vēja trūkuma dēļ. Nedarbojās kondicionieri, un daudzi jo daudzi nomira no karstuma. Atomstacijas un termoelektrostacijas tiek slēgtas, bet alternatīvu nav. Bet mūsu ierēdnīši tikai bīda tuvredzīgo ES "zaļo kursu"- bez kritiskas domāšanas un izvērtējuma. Ko saka Brisele, to arī pakalpīgi dara.
.
.
ESAM KATRESA ATTĪSTĪTA VALSTS..RAZOSANA MINIMĀLA..KA VALSTS SEN VAIRS NEESAM PAŠPIETIEKAMI! PIEKRĪTU VIEDOKLIM- VEJA PARKI-NAV NEKĀDS RISINAJUMS, SAULES PANEĻI NE TIK..ZEMES SILTUMS..IEROBEŽO. ..VALSTS ĪPASUMA BIJA JABŪT VISĀM ELEKTROSTACIJĀM! UN PUNKTS - VISPIRMS MAJASDARBS : KAD ATCELS NOZIEDZĪGO OIK? - DACES SMAIDS.
VVZ
V
Mūsu valsts ir kā sūdīgs skolnieks- Brisele uzdod "mājas darbus", bet mūsu grūtgalvīši nekritiski un iztapīgi skrien tos pildīt. Izsakāmies kā meita pie muižkunga pirmās nakts tiesību sakarā- "Kungs, ruģījiet mani pa priekšu- man tās mājas tā patālāk!". Tā arī esam nolikti Briseles ekofašistu priekšā ar vazelīna burciņu izstieptajās kuslajās roķelēs... Nožēlojami! Pašiem nav vairs ne prāta, ne teikšanas.
Skatīt visus komentārus

Uzmanību!

Pieprasītā sadaļa var saturēt erotiskus materiālus, kuru apskatīšana atļauta tikai pilngadību sasniegušām personām.

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli

Jauna veida attiecības

Eiropas Savienībā (ES) dažādās nozarēs arvien vairāk izplatās t. s. platformu darbs, kad darba devējs izveido uz IT risinājumiem balstītu platformu jeb portālu, kurā tiek publicēti veicamie uzdev...

No pārtikas līdz transportam

Kopumā 51 rekomendācija, kas veltīta situācijas uzlabošanai klimata pārmaiņu, vides un veselības jomā, tika pieņemta Eiropas Pilsoņu paneļdiskusijā, kas janvāra pirmajā pusē noritēja Polijas...

Ziņas

Vairāk Ziņas


Intervijas

Vairāk Intervijas


Ražošana

Vairāk Ražošana


Karjera

Vairāk Karjera


Pasaulē

Vairāk Pasaulē


Īpašums

Vairāk Īpašums


Finanses

Vairāk Finanses