Laika ziņas
Šodien
Daļēji apmācies
Rīgā +24 °C
Daļēji apmācies
Trešdiena, 24. jūlijs
Krista, Kristiāna, Kristiāns, Kristīne, Kristīna

Dienas intervijas

Prezidenta vēlēšanas pilsoņu kara gaisotnē

Par ASV prezidenta kampaņas amerikāņu kalniņiem ar bijušo Saeimas deputātu, ASV skolojušos un lielu daļu mūža pavadījušo Ati Lejiņu sarunājas Agnese Margēviča.

Jebkas, ko publiski pauž, ir jāpierāda ar pierādījumiem

Par Citskovska apgalvojumu tiesiskajām sekām, Rail Baltica sašaurināšanas juridiskajiem riskiem, starptautisko tiesvedību lielajām izmaksām un Latvijas pretrunīgo taktiku Avena sankciju lietā tieslietu ministri Inesi Lībiņu-Egneri (JV) intervē Agnese Margēviča.

Tā ir sagadīšanās vai arī tiešām tur var kaut ko sarunāt?

Par krīzi Latvijas drukāto mediju tirgū, tās cēloņiem un sagaidāmajām negatīvajām sekām valstiskā līmenī Guntars Gūte sarunājas ar nupat slēgtā reģionālā laikraksta Ludzas Zeme izdevēju un galveno redaktori Laimu Linužu.

Kaimiņu superzvaigzne

Šajā tūkstošgadē mūsu ziemeļu kaimiņvalsts Igaunija rallijā ir atradusies Latvijai priekšā. Viņiem ātrāk nekā mums bija pirmais WRC braucējs Marko Mertins un ātrāk arī pasaules čempionāta posms, kas gan nebija pirmā sacensību viesošanās Baltijā, jo 2014. gadā daļa Polijas WRC etapa tika aizvadīta Lietuvā. 2019. gadā igauņu pilots Ots Tenaks kļuva par pasaules čempionu, šī sporta veida popularitāti savā valstī paceļot vēl pavisam jaunā līmenī, un arī šosezon viņš ir viens no sacensību vadošajiem braucējiem.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide