Laika ziņas
Šodien
Migla

Arstarulsmirus

Izrādās, ka griestu nemaz nav. Saruna ar mūziķi Arstarulsmiru

"Šis laiks ir piemērots jauniem radošiem mēģinājumiem," apgalvo mūziķis Arstarulsmirus. Rudenī gaidāmajos koncertos viņš izpildīs ne tikai pēdējā laikā tapušās "vēlējuma dziesmas", bet arī Gustavo perioda kompozīcijas.

Arstaruslmirus izdod albumu Skatu punkti

Ceturtdien, 2. aprīlī, klajā nācis producenta un izpildītāja Arstarulsmirus jaunais albums Skatu punkti, kas ir pirmais albums no četru albumu sērijas Vēlējuma dziesmas.

VIDEO: Arstarulsmirus pievērsies stand-up komēdijai

7. un 8. novembrī Rīgā kino _Splendid Palace _un decembrī citur Latvijā notiks mūziķa Arstarulsmirus pirmā stand-up comedy izrāde _Iekšējās balsis, _atklāja pats mākslinieks.

Saņem balvas par saņemšanos

Skolēnu sekmju progresa konkursam Mēs varam labāk!, ko kopīgi rīko Dienas pielikums Skolas Diena un izglītības portāls un skolvadības sistēma E-klase, šogad aprit jau trīs gadi. Katra mācību gada noslēgumā suminām klases, kas, salīdzinot klases vidējo atzīmi pirmā semestra beigās un otrā semestra noslēgumā, panākušas procentuāli vislielāko izaugsmi.

Gustavo koncertu sērijas recenzija. Vai tā tam ir jābūt?

Pagājušonedēļ koncertzālē Palladium Rīga notika Arstarulsmirus, līdz šim pazīstama kā Gustavo, koncertu sērija, kurā mūziķis atvadījās no savas hiphopa daiļrades. Interneta komentētāji jau izteikuši asas piezīmes par to, ka šie koncerti noteikti nebūs pēdējie un, tāpat kā grupai Jauns Mēness, tādi laiku pa laikam tiks pasviesti vēl, ik reizi uzsverot, ka šoreiz jau nu gan tas būs beidzamāks par beidzamo.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide