Laika ziņas
Šodien
Skaidrs

Izklaide

VIDEO: Iespaidīga maoru kara deja kāzu ceremonijā satricina internetu

Milzu popularitāti - vairāk nekā 20 miljonus skatījumu diennakts laikā - tīmeklī guvis kāds vietnē Facebook ievietots video, kur Jaunzēlandē laulāto pāri kāzās sveic ar maoru kara deju, ko sauc par haka. Sveicēji deju izpildīja uzreiz pēc vedējtēva runas. Amizanti, ka bravūrīgā un kareivīgā deja tomēr spēja aizkustinā līgavu līdz asarām. Ko vairāk teikt šeit būtu lieki - tas jānoskatās!

Ko tev sola zvaigznes? Uzmundrinošie horoskopi 2016.gadam

Uzmundrinošie horoskopi 2016.gadam:AUNSPārmaiņu gads, kas vienubrīd dāvās riekšavām laimes, citā - atņems vajadzīgo, neprasot atļauju. Svarīgi ir pareizi veidot attiecības ar partneriem un saņemt rezultātus no sāktajiem darbiem. Vajadzēs izrādīt gribasspēku un neatlaidību mērķu sasniegšanā. Daudzi novērtēs Aunu talantu un pieredzi, savukārt sponsori labprāt realizēs Aunu neparastās idejas.

Adeles fenomens: Flirts ar vecumu un sirdslieta skumt

Adeles dziesma Hello spēj visu: nomierināt raudošu bērnu, pārtraukt strīdus par rasismu, ļauj sazvanīt Laionelu Ričiju. Dziesmas video parodija arī iemāca, ko darīt ar nepatīkamiem zvaniem – vienkārši jāaizcērt telefona vāciņš. Jā, vispirms gan jāaiziet uz antikvariāta veikalu un jānopērk atverams telefons.

Zinātnieki atrisina kūstošā saldējuma un lipīgo roku problēmu

Zinātnieki raduši risinājumu vienai no daudzajām neērtībām, ko mēdz sagādāt karstas vasaras dienas. Proti, termometra stabiņam pakāpjoties virs +20 grādiem, cilvēki veldzi nereti meklē saldējumā. Diemžēl tiem, kuri nav apveltīti ar izcilām ātrēšanas spējām vai vienkārši vēlas auksto gardumu izbaudīt pamazām, nākas rēķināties ar izkusušu saldējumu un lipīgām rokām.

Baznīcas nakts pasākumus visā Latvijā apmeklējuši 30 500 cilvēku

Aizvadīto Latvijas kristīgo baznīcu kultūras notikums Baznīcu nakts pulcējis 30 500 apmeklētāju un no Latvijas reģioniem visaktīvāk pasākums apmeklēts Kurzemē un Vidzemē, Rīgā pastiprināta interese bijusi par priekšpilsētas baznīcām, informē notikuma sabiedrisko attiecību konsultante Inese Knipše.

Ikonisko lelli Bārbiju digitalizēs un apveltīs ar runas spējām

Pasaulē, iespējams, visiecienītākā lelle Bārbija piedzīvos būtiskas pārvērtības - rotaļlietu plānots pieslēgt internetam, lai tā ar bērniem varētu sarunāties, vēsta raidorganizācija BBC. Rotaļlietu ražotājs Mattel sadarbībā ar ASV jauno kompāniju ToyTalk radīs jaunu lelles modeli - _Hello Barbie.

Astoņi triki, kas motivēs bērnu tīrīt zobus

Daļai vecāku lielas grūtības sagādā pieradināt bērnu tīrīt zobus, jo bērns neparko to nevēlas darīt, vai arī tīra zobus ar lielu piespiešanos. Tomēr ir daži jautri veidi un tehnikas, ko varat izmantot, lai bērnam šī nodarbe kļūtu interesanta un viņš ar prieku to darītu. Galvenais, zobu tīrīšanai ir jākļūst par kopīgu, jautru nodarbi visai ģimenei, arī vecākiem. Tīrot savus zobus, arī vecākiem ir jābūt priecīgiem, jo tikai tā bērnam var parādīt, ka tas ir jautri un viegli, un tad arī bērns to vēlēsies darīt. 

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide