Laika ziņas
Šodien
Apmācies
Rīgā +9 °C
Apmācies
Pirmdiena, 20. septembris
Marianna, Ginters, Guntra

Kalnciema kvartāls

Sapņu zeme akvarelī. Mākslinieks un režisors Kārlis Vītols piedāvā doties ceļojumā pa Ameriku

Kalnciema kvartāla galerijā līdz 21. oktobrim aplūkojama mākslinieka un režisora Kārļa Vītola jaunākā personālizstāde ar nosaukumu Ceļojums uz Ameriku, kurā viņš izdzīvojis savu realitātē nepiepildīto sapni par došanos uz Amerikas Savienotajām Valstīm. "Es piedzimu Padomju Savienībā, kuru no Rietumu pasaules šķīra biezs dzelzs priekškars un kurā Amerika šķita kaut kas tāls un nesasniedzams," sarunā ar laikrakstu Diena stāsta mākslinieks.

Kalnciema kvartālā risināsies septītās Mākslas medības

1. aprīlī plkst. 12 Kalnciema kvartālā sadarbībā ar Latvijas Mākslas akadēmiju tiks atklātas septītās Mākslas medības_ – jauno mākslinieku darbu pop-up izstāde un pārdošana, informēja kvartāla pārstāve Una Meiberga.

Kalnciema kvartālā uzstāsies Electric Elza

11. augustā plkst. 19 Kalnciema kvartāla brīvdabas koncertā uzstāsies muzikālais projekts Electric Elza, informē Kalnciema kvartāla kultūras programmas vadītāja Una Meiberga.

Kalnciema kvartālā koncertēs Alright Gandhi un Irving Ark

4.augustā plkst. 19 Kalnciema kvartāla brīvdabas koncertā uzstāsies grupa Alright Gandhi un jaunie pašmāju indie talanti Irving Ark, informē Kalnciema kvartāla kultūras programmas vadītāja Una Meiberga.

Kalnciema kvartālā uzstāsies grupa Aurora

2. jūnijā no plkst. 19 Kalnciema kvartālā norisināsies grupas - leģendas Aurora koncerts. Vakara iesākumā uzstāsies Uldis Rudaks ar platēm, informēja Kalnciema kvartāla pārstāve Una Meiberga.

Grupa Satellites LV atklās Kalnciema kvartāla brīvdabas koncertsezonu

Nākamajā ceturtdienā, 19. maijā, plkst. 19 Kalnciema kvartālā norisināsies brīvdabas koncertsezonas atklāšana, kurā uzstāsies viena no pašmāju neatkarīgās mūzikas spilgtākajām grupām Satellites LV, pavēstīja Kalnciema kvartāla kultūras programmas vadītāja Una Meiberga.

Kalnciema kvartālā norisināsies Mākslas medības

No 23. marta līdz 23. aprīlim Kalnciema kvartālā sadarbībā ar Latvijas Mākslas akadēmiju norisināsies jau sestās Mākslas medības – jauno mākslinieku darbu izstāde un pārdošana, informēja Kalnciema kvartāla pārstāve Una Meiberga.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide