Laika ziņas
Šodien
Sniega pārslas
Rīgā -2 °C
Sniega pārslas
Ceturtdiena, 30. marts
Nanija, Ilgmārs

Likuma grozījumi

Ģimenei ar trīs vai vairāk nepilngadīgiem bērniem būs mazāks ceļa nodoklis

Saeima ceturtdien galīgajā lasījumā pieņēma likuma grozījumus, kas paredz, ka turpmāk personai, kurai pašai vai kopā ar laulāto vai kuras laulātajam apgādībā ir trīs vai vairāk nepilngadīgi bērni, ceļa nodoklis par attiecīgo kalendāro gadu būs jāmaksā 50% apmērā, portāls Diena.lv uzzināja Saeimas preses dienestā.

Zanders: Tie neapturamie likumu virinātāji

Latvijā ļaudis dažkārt brīnās par varas dažādo atzaru spēju radīt arvien jaunus likumus un cita veida regulējumus. Viens no Saeimas 12.jūnija sēdē skatītajiem jautājumiem, iespējams, sniedz daļēju skaidrojumu šai indevei.Tātad runa ir par maģistra studiju programmu, kuras specifiskā mērķauditorija un tematika saistīta ar robežapsardzības jautājumiem.

Meļņiks: Citu piemērs šoreiz vietā

Zemkopības ministrijas sagatavotie un šobrīd akceptēšanai Saeimā nodotie lauku zemes privatizācijas likuma grozījumi, kas apgrūtina tirdzniecību ar lauksaimniecībā izmantojamo zemi, kā jau bija sagaidāms, izraisījuši visai plašu ažiotāžu. Pamatā - nekustamo īpašumu tirgotāju vidū. Ik pa brīdim uzrodas kāda atklātā vēstule vai sašutuma pilns paziņojums, pat tiesvedības draudi.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide