Laika ziņas
Šodien
Apmācies
Rīgā -2 °C
Apmācies
Sestdiena, 4. februāris
Veronika, Daila, Dominiks

LIZDA

Iespējamā misija: LIZDA panāktās izmaiņas pedagogu slodzēs radīs lielāku pedagogu vakanču skaitu

Latvijas Izglītības un zinātnes darbinieku arodbiedrības (LIZDA) panāktās izmaiņas pedagogu slodzēs nepanāks pedagogu vakanču aizpildīšanu, tieši otrādi, radīsies iespēja atslogot skolotāju darba nedēļu uz jaunu vakanču rašanās rēķina, aģentūrai LETA skaidroja nodibinājuma "Iespējamā misija" valdes locekles Ramona Urtāne un Ance Jaks.

Valdība un LIZDA vienojas par kompromisu, pedagogi nestreikos

Valdība un Latvijas Izglītības un zinātnes darbinieku arodbiedrības (LIZDA) pārstāvji pēc četras dienas ilgušām pārrunām vienojušies par kompromisu pedagogu darba apstākļu uzlabošanai, un plānotais pedagogu streiks tiks atcelts, piektdien pēc tikšanās paziņoja amatpersonas.

Turpinās valdības un LIZDA pārstāvju pārrunas par risinājumu pedagogu streika prasībām

Ministru prezidents Krišjānis Kariņš (JV), izglītības un zinātnes ministre Anita Muižniece (K) un citi valdības koalīcijas pārstāvji šodien Ministru kabinetā turpinās diskusiju ar Latvijas Izglītības un zinātnes darbinieku arodbiedrības (LIZDA) pārstāvjiem, lai rastu risinājumu streika prasībām par pedagogu atalgojumu un darba slodzi.

GKR un LIZDA parakstīs vienošanos par sadarbību

Šodien plkst.13 Rātsnamā partija "Gods kalpot Rīgai" (GKR) ar Latvijas Izglītības un zinātnes darbinieku arodbiedrību (LIZDA) parakstīs vienošanos par sadarbību un atbalstu izglītības un zinātnes jautājumu risināšanā, aģentūru LETA informēja (GKR).

LIZDA padome neatceļ lēmumu par streiku

Latvijas Izglītības un zinātnes darbinieku arodbiedrības (LIZDA) padome šovakar vēl nav atcēlusi lēmumu par pedagogu streiku, kas plānots no 19.septembra.

IZM pedagogu atalgojuma jautājumā piedāvā vēl vienu risinājumu

Izglītības un zinātnes ministrija (IZM) šovakar Latvijas Izglītības un zinātnes darbinieku arodbiedrībai (LIZDA) pedagogu atalgojuma jautājumā piedāvās vēl vienu alternatīvu variantu - finansējumu 56,5 miljonu eiro apmērā no valsts budžeta un 12 miljonu apmērā no pašvaldību budžetiem, paziņojusi izglītības un zinātnes ministre Anita Muižniece (K)

LIZDA izlemj tomēr sākt pedagogu beztermiņa streiku

Latvijas Izglītības un zinātnes darbinieku arodbiedrības (LIZDA) padome ārkārtas sēdē šovakar nolēmusi tomēr 19.septembrī sākt pedagogu beztermiņa streiku, nepieņemot Izglītības un zinātnes ministrijas (IZM) sagatavoto piedāvājumu, aģentūrai LETA sacīja LIZDA vadītāja Inga Vanaga.

LIZDA un valdības sarunas par papildu finansējumu pedagogiem turpināsies ceturtdien

Latvijas Izglītības un zinātnes darbinieku arodbiedrība (LIZDA) ceturtdien, 15.septembrī turpinās sarunas ar valdību veidojošajām koalīcijas partijām, lai vienotos par to, kā iespējams sadalīt valdības piedāvāto papildu finansējumu pedagogiem, trešdien preses konferencē pēc tikšanās ar LIZDA pārstāvjiem sacīja Ministru prezidents Krišjānis Kariņš (JV).

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide