Laika ziņas
Šodien
Apmācies

Medības

VMD par nelikumīgajām staltbriežu medībām Saldus novadā piespriedis maksimāli iespējamo sodu

Valsts meža dienests (VMD) par 2023.gada 9.decembrī notikušajām nelikumīgajam medībām Saldus novadā piespriedis Medību likumā noteikto maksimālo sodu, tostarp medību dalībniekam, kurš šāva no braucošās automašīnas pa staltbriežiem, piemērots naudas sods 250 eiro apmērā, kā arī noteikts medību tiesību izmantošanas aizliegums uz vienu gadu, aģentūru LETA informēja dienestā.

Vilku medību sezona ir noslēgusies

Līdz ar atļauto 300 vilku nomedīšanu, noslēgusies 2022./2023.gada vilku medību sezona, informē Valsts meža dienests (VMD).

Palielināts pieļaujamais vilku nomedīšanas apjoms

Saistībā ar to, ka pieaudzis reģistrēto ziņojumu skaits par vilku uzbrukumiem un tajos nodarīto postījumu apjomu, Valsts meža dienests (VMD) 2022./2023. gada medību sezonā palielinājis pieļaujamo vilku nomedīšanas apjomu par 20 dzīvniekiem. Tos atļauts medīt tikai tajos novados, no kuriem saņemta informācija par vilku nodarītajiem postījumiem, informē VMD.

Šoruden jau trešais mežacūkas uzbrukums medību dalībniekam

2022./2023. gada medību sezonā konstatēti jau trīs gadījumi, kad ievainotas mežacūkas uzbrukušas dzinējmedību dalībniekiem - medniekiem vai dzinējiem, tos savainojot. Valsts meža dienests atgādina, ka, izsekojot ievainotu dzīvnieku, medniekiem jābūt īpaši piesardzīgiem.

Sākas vilku medību sezona

No šodienas Latvijā sākas vilku medību sezona, kuras laikā ļauts nomedīt 280 plēsēju, aģentūru LETA informēja Valsts meža dienestā (VMD).

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide