Laika ziņas
Šodien
Skaidrs
Rīgā +30 °C
Skaidrs
Piektdiena, 1. jūlijs
Rimants, Imants, Ingars, Intars

Mežaparka Lielā estrāde

Koncertuzvedums Dziesma dejo. Deja skan Mežaparka Lielajā estrādē pulcēs vairāk nekā 6000 dalībnieku

Mežaparka Lielajā estrādē 5. un 6. augustā norisināsies vērienīgs notikums, kurā nebijušā formā savienosies divas tradīcijas - dziesma un deja. Koncertuzvedumā Dziesma dejo. Deja skan pulcēsies vairāk kā 6000 dalībnieku no Latvijas un ārvalstīm. Dalībnieki demonstrēs gan labi pazīstamu repertuāru, gan speciāli šim notikumam veidotu jaunradi, kurai muzikālās daļas autors ir vairākkārtējs Grammy balvas nominants Uģis Prauliņš un horeogrāfs Agris Daņiļevičs.

Mežaparka Lielās estrādes Kokaru zālē skanēs alternatīvā mūzika

18. februārī ar pašmāju grupu Sonntags Legion un Tribes of the City koncertu tiks atklāts muzikālais cikls Ceļabiedri, kurā dažādas alternatīvās mūzikas grupas klausītājiem stāstīs katra savu ceļu, apvienojot muzikālo skanējumu ar vizuālo apdari

Apmeklētājiem atvērta Mežaparka Lielā estrāde

Šodien, 2. septembrī, pēc vērienīgas pārbūves un teritorijas labiekārtošanas darbiem Mežaparka Lielā estrāde tiks atvērta apmeklētājiem, informēja Ziemeļrīgas kultūras apvienības direktores vietniece Iluta Goba.

Viņi viens otru sauca tikai par brāli

Katram simts, bet kopā divsimt! Tieši pirms 100 gadiem pasaulē nāca leģendārie koru diriģenti Imants (16.08.1921–24.11.2011) un Gido (17.08.1921–09.03.2017) Kokari – dvīņubrāļi, kuri katrs dzimis savā dienā, tāpēc augusts visā Latvijā un Gulbenes novadā tiks aizvadīts Kokaru zīmē.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide