Laika ziņas
Šodien
Skaidrs

Padomi

Zobu birstes otrā dzīve

Zobu birsti iesaka mainīt ik pēc 2–3 mēnešiem, taču to var izmantot citu lietu tīrīšanai.

Dienas padoms: Atrodiet laiku pusdienām!

Darba steigā izlaistas pusdienas ne tikai mazina produktivitāti un veicina liekā svara pieaugumu, īpaši kaitīgs šāds ieradums ir ziemā, kad izlaista ēdienreize vairāk nekā citos gadalaikos rada enerģijas trūkumu un vājina imunitāti.

Veiksmīgs planšetdatora pirkums – kas jāņem vērā?

Digitālā asistenta jeb planšetdatora iegāde var kļūt par izaicinājumu, jo jāatrod kompromiss starp vēlmēm un veikala piedāvājumu. Jaunākajā Samsung un kompānijas _GfK Custom Research Baltic _pētījumā* secināts, ka, pieņemot lēmumu par planšetdatora iegādi, pircējiem vissvarīgākā ir ierīces ekrāna izšķirtspēja, atmiņas lielums, kā arī satura iespējas. Balstoties uz to, Samsung apkopojis ieteikumus, kas padarīs šo izvēli vienkāršāku.

Strijas var apturēt jau laikus

Aizvien vairāk sieviešu ne tikai interesējas, bet arī iegādājas dažādus kosmētiskos līdzekļus, lai koriģētu spogulī ieraudzītās nepatīkamās svītriņas uz savas ādas, kuras dēvējam par strijām. Par to, kas ir strijas un kā tās mazināt, ja reiz parādījušās, stāsta farmaceite Jūlija Krasnova.

Pieci padomi veiksmīgai līguma slēgšanai

Joprojām lielākā daļa mazo un vidējo uzņēmumu neiedziļinās līguma tekstā vai mēģina ekonomēt uz jurista pakalpojumiem - tā rezultātā nereti tiek noslēgti līgumi, kas kādai no līgumslēdzēju pusēm ir neizdevīgi.  Nav būtiski, cik lielu uzņēmumu jūs pārstāviet, svarīgi ir apzināties, ka neprofesionāla vai pavirša attieksme slēdzot līgumu, var jebkuram uzņēmumam radīt nozīmīgus finansiālus zaudējumus. Neatkarīgi, kuru līguma slēdzēja pusi pārstāviet, atgādina juridisko pakalpojumu birojs RemLegal.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide