Laika ziņas
Šodien
Daļēji saulains
Rīgā +6 °C
Daļēji saulains
Pirmdiena, 3. oktobris
Ilizana, Elza

Piesārņojums

Sāk mērīt gaisa kvalitāti

Šonedēļ Ministru kabinets piešķīra 4,3 miljonus eiro 13 000 gaisa kvalitātes mērītāju iegādei un aprīkošanai vispārizglītojošās, speciālajās un profesionālajās skolās, kā arī 1000 – sociālās aprūpes centros.

ASV ir pasaulē lielākais plastmasas piesārņotājs

ASV ir līdz šim lielākais plastmasas atkritumu radītājs pasaulē, liecina jauns ziņojums, kas trešdien tika iesniegts federālajai valdībai un kurā aicināts izstrādāt nacionālu stratēģiju šīs krīzes risināšanai.

EK: Cīņā pret ūdens piesārņojumu ar nitrātiem jāpieliek lielākas pūles

Jaunākajā Eiropas Komisijas (EK) ziņojumā par to, kā īstenota Nitrātu direktīva un kas balstās uz 2016. līdz 2019.gada datiem, norādīts, ka Eiropas Savienībā (ES) nitrāti joprojām rada kaitīgu ūdens piesārņojumu, informēja EK pārstāvniecības Latvijā Preses nodaļā.

Likvidēs vēsturisko naftas piesārņojumu Ventspilī

Jūlijā Ventspils brīvostas pārvalde sākusi pēdējo gadu vērienīgākā vides attīrīšanas projekta īstenošanu Ventspilī. Trīs gadu laikā paredzēts no vēsturiskā naftas produktu piesārņojuma attīrīt bijušo notekūdeņu attīrīšanas iekārtu kompleksa Ūdeka teritoriju un naftas maģistrālo cauruļvadu trases teritoriju, tā pārtraucot arī piesārņojuma tālāku izplatīšanos. Projekta kopējā vērtība ir vairāk nekā 5 miljoni eiro, informē Ventspils brīvostas pārvalde.

Rūjas upē konstatētas beigtas zivis; VVD atklāj vides piesārņošanu ar šķidrmēsliem

Valsts vides dienests (VVD) jūnija beigās Rūjas upē, tagadējā Valmieras novada Naukšēnu pagastā, konstatējis 26 beigtas zivis, informēja VVD sabiedrisko attiecību speciāliste Daina Vārpiņa. Veicot tūlītēju pārbaudi tuvākajā apkārtnē, vides inspektori konstatēja vides piesārņošanu ar škidrmēsliem no SIA Naukšēni piederošās govju fermas Lejasbolles ferma.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide