Laika ziņas
Šodien
Apmācies
Rīgā +9 °C
Apmācies
Piektdiena, 24. marts
Kazimirs, Izidors

RIGaLIVE

FOTO: Ar divdesmit jauniem singliem aizvadīta RIGaLIVE astotā sesija

Šīs nedēļas pirmajā pusē, no 7. – 9. novembrim, norisinājās Latvijas Mūzikas attīstības biedrība/Latvijas mūzikas eksports organizētā dziesmu rakstīšanas nometne RIGaLIVE. Tajā tapušas divdesmit dziesmas gan latviešu, gan angļu un pat poļu valodās.

Sākusies dziesmu rakstīšanas nometnes RIGaLIVE astotā sesija

Pirmdien, 7. novembrī, sākusies Latvijas Mūzikas attīstības biedrības/Latvijas mūzikas eksports organizētās dziesmu rakstīšanas nometnes RIGaLIVE astotā sesija. Šis gads ir īpašs ar to, ka atkal pulcē kopā ne vien pašmāju, bet arī ārzemju mūziķus un producentus.

Ramiņš, Macats, Račinskis publisko dziesmu Pasaules gals

Radošais kolektīvs, kuru veido mūziķi Ervīns Ramiņš, Rūdolfs Macats un Arnis Račinskis, publisko dziesmu Pasaules gals. Tā radīta 2019. gada pavasarī dziesmu rakstīšanas nometnē RIGaLIVE 4, informēja Latvijas Mūzikas attīstības biedrības/Latvijas Mūzikas eksports pārstāvji.

Sākusies dziesmu rakstīšanas nometnes RIGaLIVE ceturtā sesija

Šodien, 2. aprīlī sākas dziesmu rakstīšanas nometne RIGaLIVE, kas jau ceturto reizi kopā pulcēs vairāk kā trīsdesmit mūziķus no septiņām valstīm – Latvijas, Igaunijas, Polijas, Baltkrievijas, Nīderlandes, Lielbritānijas un Ungārijas, informēja nometnes organizatori.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide