Laika ziņas
Šodien
Skaidrs

Tiesvedība

EK, draudot ar tiesvedību, pieprasa Latvijai grozīt tiesību aktus par zemes iegādi

Eiropas Komisija (EK) oficiāli pieprasījusi, lai Bulgārija, Ungārija, Latvija, Lietuva un Slovākija grozītu tiesību aktus par lauksaimniecības zemes iegādi, pamatojoties uz to, ka tajos pārkāpts princips par kapitāla brīvu apriti un brīvību veikt uzņēmējdarbību, pretējā gadījumā EK var pieņemt lēmumu vērsties pret šīm dalībvalstīm Eiropas Savienības (ES) Tiesā.

Par goda un cieņas aizskārumu ar Augstāko tiesu tiesājas kādreizējais tiesnesis

Kādreizējais tiesnesis Māris Mednis vērsies tiesā pret Augstāko tiesu (AT) par viņa goda un cieņas aizskaršanu saistībā ar to, ka AT savā mājaslapas ziņā viņu bija nosaukusi par "bijušo" Administratīvās rajona tiesas tiesnesi.Prasītājs tiesai lūdzis AT mājaslapā publiski pieejamo ziņu, ka disciplinārtiesā izskatīta "bijušā" Administratīvās rajona tiesas tiesneša Medņa sūdzība, atzīt par prettiesisku un nepatiesu daļā, kurā prasītājs nosaukts par "bijušo" tiesnesi.

Latviešu supermodele Ņujorkā ierauta tiesvedībā ar bijušo aģentūru

Latviešu supermodele Ginta Lapiņa ierauta divos tiesas procesos ar savu bijušo modeļu aģentūru, vēsta Ņujorkas laikraksts NY Daily News.Augstā latviešu modele vērsās tiesā pret aģentūru Men Women N.Y. Model Management, norādot, ka viņa apmānīta, iesaistot kosmētikas zīmola Schwarzkopf reklāmā un samaksājot pārāk maz naudas.

Turpinās Grūtupa iesākto

Vēl pirms bija aprāvusies advokāta Andra Grūtupa dzīve, viņa biroju jau kādu laiku de facto vadīja Viktors Tihonovs. Pēc Grūtupa aiziešanas aizsaulē tika nomainīta arī plāksnīte pie biroja durvīm, un viņa birojs pilnīgi oficiāli kļuva par Tihonova biroju.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide