Laika ziņas
Šodien
Sniega pārslas
Rīgā +1 °C
Sniega pārslas
Pirmdiena, 22. aprīlis
Armanda, Armands

Tiesvedība

Pārsūdz spriedumu balsu pirkšanas lietā par labu Zaķim

Balsu pirkšanas lietā par labu nu jau bijušajam Vienotības politiķim Dzintaram Zaķim, kurā apsūdzēts Zaķa draugs, Viļānu novada domes deputāts un uzņēmējs Andris Kozulis un kāds vietējais iedzīvotājs Andrejs Sačkovskis, saņemta kasācijas sūdzība.

Lembergs pieļauj tiesāšanos līdz pat sirmam vecumam

Ventspils mērs Aivars Lembergs (Latvijai un Ventspilij) prognozē, ka tiesāšanās pret viņu sāktajā krimināllietā turpināsies vēl gadiem ilgi. Kā šodien savā iknedēļas preses konferencē ironiski sacīja Lembergs, varot gadīties, ka viņam vēl pēc 90 gadu vecuma sasniegšanas vajadzēs gaidīt Eiropas Cilvēktiesību tiesas spriedumu.

EK, draudot ar tiesvedību, pieprasa Latvijai grozīt tiesību aktus par zemes iegādi

Eiropas Komisija (EK) oficiāli pieprasījusi, lai Bulgārija, Ungārija, Latvija, Lietuva un Slovākija grozītu tiesību aktus par lauksaimniecības zemes iegādi, pamatojoties uz to, ka tajos pārkāpts princips par kapitāla brīvu apriti un brīvību veikt uzņēmējdarbību, pretējā gadījumā EK var pieņemt lēmumu vērsties pret šīm dalībvalstīm Eiropas Savienības (ES) Tiesā.

Par goda un cieņas aizskārumu ar Augstāko tiesu tiesājas tiesnesis

Tiesnesis Māris Mednis vērsies tiesā pret Augstāko tiesu (AT) par viņa goda un cieņas aizskaršanu saistībā ar to, ka AT savā mājaslapas ziņā viņu bija nosaukusi par "bijušo" Administratīvās rajona tiesas tiesnesi. Prasītājs tiesai lūdzis AT mājaslapā publiski pieejamo ziņu, ka disciplinārtiesā izskatīta "bijušā" Administratīvās rajona tiesas tiesneša Medņa sūdzība, atzīt par prettiesisku un nepatiesu daļā, kurā prasītājs nosaukts par "bijušo" tiesnesi.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide