Laika ziņas
Šodien
Sniega pārslas

Vilipsōns

Māksliniekam Vilipsonam atgriež arestēto dzīvokli

Rīgas apgabaltiesas Krimināllietu tiesas kolēģija nolēmusi atcelt Rīgas pilsētas Vidzemes priekšpilsētas tiesas 17.februāra lēmumu daļā par rīcību ar noziedzīgi iegūto mantu, un lēma nekustamo īpašumu Rīgā atstāt māksliniekam Aivaram Vilipsonam, noskaidroja aģentūra LETA.

Galerijā Istaba būs skatāma Vilipsōna personālizstāde Diagnosis

No 11. aprīļa galerijā Istaba būs skatāma Vilipsōna jaunākā personālizstāde, kurā mākslinieks atgriezies pie savām pamatvērtībām – tēlniecības un zīmējuma. Izstādei Vilipsōns devis ietilpīgu un daudznozīmīgu apzīmējumu Diagnosis, kas ļauj kavēties minējumos, ko mākslinieks vēlas noteikt, uzzināt, atklāt sev un skatītājiem, informēja galerijas pārstāve Linda Lūse.

Atklās Vilipsōna izstādi Čaks un V-sōns

No 18.aprīļa bārā/kafejnīcā PinUp (Rīgā, Pils ielā 7) būs apskatāma Vilipsōna izstāde-zibwakcīna Čaks un V-sōns. 17. aprīlī plkst. 19 notiks tās atklāšana un vienlaikus arī Vilipsōna krāsojamās grāmatas Reiz dzīvoja Čaks prezentācija, informēja projekta pārstāve Indra Rubene.

Tiks atklāta Vilipsōna izstāde Ō

No 13. maija restorānā Fabrikas restorāns būs apskatāma Vilipsōna izstāde Ō, kuras kuratore ir Elīna Dzelme, informēja sabiedrisko attiecību konsultante Liene Jakovļeva.

Kad Vilipsōnam atņem melnbalto zīmējumu

No 25. februāra galerijā Istaba būs skatāma Vilipsōna personālizstāde Why ne?!. Pazīstamā grafiķa un tēlnieka cienītājiem šī izstāde ir iespēja ieraudzīt "citu Vilipsõnu", jo līdzās mākslinieka jaunākajai bronzas skulptūrai izstādes pamatekspozīciju šoreiz neveido grafikas, bet gan gleznas jeb "deviņi krāsaini bilžuki", kā tos dēvē pats autors.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide