Laika ziņas
Šodien
Daļēji apmācies
Rīgā +13 °C
Daļēji apmācies
Trešdiena, 5. oktobris
Amālija, Amēlija

Zane Daudziņa

Zane Daudziņa: Latviešu sieviete ir kā Brīvības pieminekļa Milda

Krāšņā aktrise Zane Daudziņa ar jaunu komēdiju pievērš publikas uzmanību Latvijas sieviešu likstām, kas rodas vīra meklēšanas procesā. Izrāžu apvienības Pannas Teātris jauniestudējumu Bruņota un bīstama ar Zani galvenajā lomā veidojis režisors Juris Rijnieks. Aktrise atzīst: viņa izrādes ir foršas ar to, ka tajās vienmēr ir kāds pozitīvs vēstījums un komismā ietērpta dziļāka doma, kas skatītājus aizķer.

Ekobraukšanas sacīkstēs uzvar aktieru Daudziņu ģimene

Aizvadītajā nedēļas nogalē, 7. un 8. jūlijā trīs sabiedrībā pazīstamu cilvēku komandas ar Opel Insignia automobiļiem veica ceļojumu pa Vidzemi, lai popularizētu ekonomisku braukšanas stilu un pārbaudītu savas prasmes. Divās dienās vislabākās eko braukšanas prasmes demonstrēja aktieru Viļa un Zanes Daudziņu ģimene, kuru vadītais auto vidēji uz 100 km patērēja 7,7 l degvielas, portālu Diena.lv informēja Drošas Braukšanas Skolas valdes loceklis Edmunds Ozolnieks.

Zane Daudziņa spēlēs “stāvizrādi” “Tāda es esmu”

19.martā kinoteātrī “Rīga” pirmizrādi piedzīvos jauna “stand-up” izrāde jeb “stāvizrāde” “Tāda es esmu”, informēja Ilze Salna, izrāžu apvienības “Panna” līdzproducente. Galveno lomu atveidos aktrise Zane Daudziņa. “”Tāda es esmu” ir absolūti atklāts latviešu sievietes miesas stāsts, kurā tiek veikt pilnīga ķermeņa inventarizācija un apkopota intīmo zonu bilance,” atklāja I.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide