Laika ziņas
Šodien
Migla
Svētdiena, 26. maijs
Varis, Eduards, Edvards, Edvarts

Diāna Kārkliņa

Divi "es" un dzeja uz skatuves

Rebeka Zvirbule sev atradusi apzīmējumu "multimāksliniece un birokrāte". Dzejas slamos viņa piedalās ar Lienes Tīģeres vārdu.

Man nepatīk vārds "klients"

Par to, kas nepieciešams īpašo bērnu ģimenēm, nav lielāku ekspertu kā pašas ģimenes, saka sociālā darbiniece Dace Ikauniece

Tirgus mostas no murkšķa dienas

Aprīlī pircēji Latvijā sākuši pieņemt atliktos lēmumus par mājokļu iegādi, bet mājokļu pārdevēji biežāk akceptē piedāvājumus samazināt cenas, liecina Latio jaunākais Mājokļu pircēju pārliecības indekss, kas tendences uzrāda ātrāk nekā darījumu statistika.

Opozīcija, metāls un pusaudžu šaubas. Romāns Jelgava ’94 atdzīvojas uz Leļļu teātra skatuves

"Mana motivācija ir mana meita un viņas skolasbiedri. Viņiem šovasar apritēs 15 gadu, un, apzināti vai ne, viņi mokās eksistenciālos jautājumos par to, kas viņi ir, ko iesākt ar dzīvi, kas ir mans bars... Varbūt pieredze, ar kuru dalās Jānis, kādam no viņiem (un citiem viņiem) dos sajūtu, ka viņi nav vieni šajās šaubās," savu izvēli uz Leļļu teātra skatuves iestudēt Jāņa Joņeva romānu Jelgava ‘94 pamato režisors Mārtiņš Eihe.

Empātija dzejā un tās performancēs. Šonedēļ Jelgavā notiek dzejas festivāls Page Break

Šodien Jelgavā sākas un līdz pat sestdienai norisināsies Starptautiskais dzejas festivāls Page Break, ko jau trešo gadu rīko biedrība I Did It sadarbībā ar Jelgavas valstspilsētu un ar Valsts kultūrkapitāla fonda, Ziemeļvalstu Ministru padomes biroja, Francijas institūta, Spānijas vēstniecības, Acción Cultural Española un Jelgavas tipogrāfijas atbalstu.

Neaizmirstiet par kaķu čipēšanu!

Marta vidū tika veikti grozījumi Dzīvnieku aizsardzības likumā un Veterinārmedicīnas likumā, nosakot jaunas labturības prasības mājas jeb istabas dzīvnieku turēšanā, pavairošanā un atsavināšanā.

Par sarežģīto kopā būšanu – ar kustību. Hanzas peronā pie publikas dosies dejas izrāde Pāru terapija

Trīs pāri un to mijiedarbība, kad attiecības nonākušas pārmaiņu punktā, – tā ir jaunās dejas izrādes Pāru terapija galvenā saturiskā ass. 5. un 6. aprīlī šis darbs piedzīvos pirmizrādi Hanzas peronā Rīgā, piedāvājot skatītājiem iespēju ne tikai vērot pāru dinamiku no malas, bet varbūt arī pašiem iegūt kādas praktiskas iemaņas konfliktu risināšanā.

Pošamies un ejam pārgājienā!

Mežtaka un Jūrtaka, tāpat kā Rīga, nekad nebūs gatavas un vienmēr būs jāpapildina un jāpopularizē, saka Juris Smaļinskis.

Zaļie vitamīni, pavasari gaidot

Izaudzēt spirgtus, zaļus lociņus – to, pavasarim tuvojoties, dara gandrīz ikvienās mājās. Lociņus var iegūt teju no jebkuriem sīpoliem, atšķirsies vien to lielums, daudzums un nedaudz arī krāsas tonis.

Prom no sēdošas dzīves

Kā padarīt ikdienu kustīgāku? Prioritizējot vajadzību izkustēties un sākot kaut ar mazumiņu.

Suns, sniegs, sāls un sals

Kas jāņem vērā, lai ikdienas pastaiga vai pamatīgāka izskriešanās ziemas apstākļos nekaitētu suņa veselībai.

Agresīvs kaķis

Lai gan ne vienmēr agresīva kaķa uzvedība tiek uztverta tikpat nopietni kā suņa agresija, arī kaķis agresijas uzplūdos var nodarīt nopietnu kaitējumu mājiniekiem, ciemiņiem un citiem dzīvniekiem.

Ādas atgriezumu jaunā dzīve

Madaras Miltovičas darbnīca balstās pašas radošumā, hobijā, cilvēku pasviestajās idejās un atbildīgā resursu izmantošanā.

Labākie draugi, darbinieki un kolēģi

Poniji no lielajiem zirgiem atšķiras tikai ar augumu. Nu, varbūt vēl ir arī nedaudz apķērīgāki un drosmīgāki, spriež Poniji.lv saimniece Laura Ķere.

Kāda augsne tur sabiedrības ziedu?

Senioriem mūžizglītība uzlabo dzīves kvalitāti un – jā, arī veselību. Latvijā top Trešās paaudzes universitāšu tīkls.