Vīrieši laimi gūst no naudas, bet sievietes - draudzībā un attiecībās ar bērniem, tādēļ tagad, kad pasauli skārusi ekonomiskā krīze, sievietes ir laimīgākas nekā vīrieši. Tādas atbildes ir 48 valstīs no 51. Tikai Brazīlijā, Dienvidāfrikā un Vjetnamā vīrieši ir laimīgāki nekā sievietes.
Sievietes laime ir daudz stabilāka, skaidro pētnieki. Vislielākā atšķirība ir vērojama Japānā, kur sievietes ir optimistiskākas par nākotni un par 15% laimīgākas nekā vīrieši. Viņas ir daudz apmierinātākas ar savu seksuālo dzīvi, kaut gan vīrieši ir daudz laimīgāki ar savu laulāto partneri. Vīrieši ir daudz laimīgāki ar savu fizisko veselību īpaši Dienvidāfrikā.
Personīgā finanšu situācija, garīgā veselība un darbs jeb karjera ir trīs galvenie laimes mērītāji. Apmierinātība ar partneri arīdzan ir svarīgs laimes noteicējs. Laime ir lokāla un personiska lieta, un pētnieki ir pārliecināti, ka katrā vietā laimes sajūtu iespaido citi faktori.
Lietuvieši un indonēzieši ir pašpārliecinātākie par savu finansiālo situāciju un darbu, bet dienvidafrikāņiem un venecuēliešiem laime nav atkarīga no ekonomiskās situācijas. Pētnieki vēroja, kā laimi ietekmē zemi ienākumi, nevienlīdzība, korupcijas līmenis un miers. Pārsteidzoši, bet bija gadījumi, ka vietās, kur šie indikatori bija zemi, bija daudz laimīgākas nācijas.