Milzīgie, 15 metrus augstie burti izvietoti netālu no pasaules kinoindustrijas galvaspilsētas Losandželosas, Beverlijhilzā, Kahuengas kalnā, ir reāli apdraudēti.
Lai gan pats uzraksts HOLLYWOOD gan pieder Losandželosas pilsētai, taču zeme zem tā – Čikāgas un Japānas investoru grupai un ir novērtēta 12,5 miljonu ASV dolāru vērtībā.
Ja līdz 14. aprīlim šiem investoriem netiks samaksāta minētā summa, viņi plāno burtus nojaukt un uzsākt piekalnes teritoriju apbūvi. Losandželosas Sabiedrisko teritoriju fonds (Trust for Public Land) jau kopš 2009. gada decembra rīko akciju ar mērķi savākt ziedojumos nepieciešamo summu un glābt uzrakstu no iznīcināšanas. Patlaban fondam saziedoti 11,3 miljoni dolāru (starp ziedotājiem – Toms Henks, Stīvens Spīlbergs, Breds Pits, Džonijs Deps u.c. Holivudas slavenības)
Burti Kahuengas kalnā tika uzstādīti 1923. gadā un iesākumā to mērķis, lai cik paradoksāli tas tagad neskanētu, bija nekustamo īpašumu, tostarp zemes, pārdošanas reklāma vietā, kuru tikko sāka apgūt ieceļotāji.
Kā Holivudas simbols uzraksts kļuva slavens jau četrdesmitajos gados, taču 1954. gadā to pirmo reizi nofilmēja spēlfilmā – Arnolda Leivena Down Three Dark Streets.
Kopš tā laika HOLLYWOOD kā izteiksmīga vietas zīme bijusi redzama tādos slavenos kinodarbos kā Supermens (1978, rež. R.Doners), Stīvena Spīlberga 1941 (1979), Gerija Māršala Jaukajā sievietē (Pretty Woman, 1990), Deivida Linča Ceļš uz nekurieni/Lost Highway (1997) un Maloholandas ceļš/Mulholland Drive (2001), Trūmena šovs, Misters Bīns, Ostins Pauerss - zelta loceklis, Bagsijs, Parītdiena, Čaplins, Eds Vuds, Bēgšana no Losandželosas, Neatkarības diena, Bruno, kā arī multiplikācijas filmās Šreks – II, Suns-Skrūve/Bolt, Simpsoni un Dienvidparks, vēl daudzās citās. Un, protams, studijas XX Century Fox logo.
Pēdējo reizi HOLLYWOOD burti tika restaurēti 1978. gadā.