Laika ziņas
Šodien
Apmācies
Rīgā +3 °C
Apmācies
Piektdiena, 31. marts
Gvido, Atvars

Latvijas lepnuma stāsts: Cimdi labākajiem matemātiķiem

Pievienot komentāru

0/1000 zīmes
Roze
R
Pāris gadus atpakaļ bija iespēja nedaudz , nedaudz iepazīt Juri kā Latvijas matemātikas izlases komandas vadītāju . Viņš man šķita kā tēvs visiem tiem bērniem , kas devās tālajā ceļā . Šodien skatījos TV 3 Latvijas lepnumu un paldies viņam , ka atcerējās A. Andžānu . Vispār ļoti , ļoti saviļņojošs pasākums , skatījos un raudāju no emocijām par visu - gulbjiem , zupu un vecmāmiņām ...
Pedro
P
I find this really anynniog on the ipad. The standard layout allows faster scanning of results with many more per page on the ipad screen, with the larger font I find I have to actively 'digest' or pay more attention to each line result at normal reading distance individually and am continually scrolling for more which is time consuming and frustrating. If users need larger type the pinch zoom feature is already there. I'm sure this makes sense in terms of layout and format etc the results are nicely proportional to the page and screen area on my device but the whole point of a search function is to provide targeted and relevant results as fast as possible with minimal distraction and In that sense I find this UI just gets in the way. In theory this should be an 'improvement' but in practice I find it a hindrance. I am just commenting on how this functions on the ipad of course, it may be a blessing for somebody with a 2 inch smartphone. So, come on google if you guys like it, use it, if some of us don't just please give us an option to switch it off!
Māra
M
No visas sirds priecājos, ka šī lieliskā ģimene ir pamanīta! Tā patiesi ir LATVIJAS LEPNUMS. Milzīgs paldies par Latvija loģiski domājošo bērnu atbalstīšanu, rosināšanu attīstībai un gaismā celšanu! Mūsu sabiedrībā vēl arvien sabiedrisko domu virza pārsvarā Volandi, kuru izpratnē cienījami ir tikai sasniegumi popmūzikā un, labākajā gadījumā, sportā, tam ir milzīga nozīme domāt spējīgo bērnu ceļa izvēlē. Lielā mērā tieši pateicoties šādiem entuziastiem Latvijai ir pamats ticēt, ka arī mūsu zinātnieki palīdzēs virzīt progresu pasaulē, nevis tikai radīt labākus reklāmu trikus patērētāju publikas zombēšani. Paldies, ka spējat palīdzēt mūsu bērniem gan ar padomu, gan literatūru, gan ar psiholoģisku palīdzību, gan ar vienu otru viltību, kas liek piespiesties un pastrādāt, kad jaukāk liekas paslinkot! Paldies no visas sirds!.
Ugis Latvis
U
Apsveicu!
skats no malas
s
Kāds prieks, ka cilvēks strādā no sirds! Lai veicas, lai nepagurst! Kaut presē būtu vairāk pozitīvās informācijas. Ja nav loģiskās domāšanas, tad rodas komentētētāji___norējēji.
Volands
V
Interesanti ka gadsimtiem vien slavina pliku ciparu iemaņu kopu bez seguma , noderīguma citiem. Par personisko pielietojumu , ego apmierināšanai – nestrīdos. Tikai plika matemātika neko radīt nevar, jo pat radošo izpausmi kreativitāti rēķina matemātiski, bet šādas sarežģītas disciplīnas nav ne zināmas ,ne dzirdētas matemātikas guru vidē! Un kā gan lai par to dzirdētu, ja klāt gadus 5 vismaz būtu jāmācas fundamentālas sociālas zinātnes, kuram vajag kādu sociālu pielietojumu ar atskaiti par morāli, ieguvumiem, pienesumam sabiedrībai. Bet ta ka Latvijā sabiedrība, cilvēcisks briedums neprogresē , tad iztikt var ar iemaņām un gana justies svarīgiem ….
M
M
Plika matemātika radījusi ikvienu algoritmu, kas ļauj sociālo "zinātņu" pārstāvjiem bīdīt gudrus tekstus! Un tas ir tikai sākums stāstam par plikas matemātikas lietderību.
  • 8
  • 0
Vārds
V
Aritimētika māca apieties ar cipariem, bet tā ir tikai maza daļa no matemātikas.
  • 5
  • 0

Uzmanību!

Pieprasītā sadaļa var saturēt erotiskus materiālus, kuru apskatīšana atļauta tikai pilngadību sasniegušām personām.

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!


Aktuāli2017. gada stāsti

Vairāk 2017. gada stāsti


2016. gada stāsti

Vairāk 2016. gada stāsti


2015. gada stāsti

Vairāk 2015. gada stāsti


2014. gada stāsti

Vairāk 2014. gada stāsti


2013. gada stāsti

Vairāk 2013. gada stāsti


2012. gada stāsti

Vairāk 2012. gada stāsti


2011. gada stāsti

Vairāk 2011. gada stāsti


Jaunumi

Vairāk Jaunumi