Trešdiena, 23. oktobris
Daina, Dainida, Dainis

Sprukts: Pēdējā spēlē jāpierāda, ka neesam tik bezcerīgi

Latvijas hokeja izlases kapteinis Jānis Sprukts pēc neizteiksmīgās spēles ar Dānijas izlasi (0:2) atzina, ka nav bijis problēmu ar motivāciju, taču pietrūkusi cīņa vārtu priekšā un nekādi nav izdevies iedabūt ripu vārtos. Latvijas izlase nav pārspējusi pretinieku vārtsargus jau teju astoņus periodus.

Kādas sajūtas ir komandas kapteinim pēc šādas neizteiksmīgas spēles ar Dāniju?

Sliktas — ko lai citu es vēl teiktu.
Kāpēc tā notika?

Es nezinu kāpēc, bet zinu, ka mēs negūstam vārtus jau ļoti ilgu laiku. Tas nav iepriecinoši.

Treneris Teds Nolans saka, ka visas nelaimes sākas galvā. Viņam var piekrist vai tomēr ne?

Nezinu, varbūt sākumā mazliet, bet es nedomāju, ka patlaban vaina jāmeklē spēlētāju galvās. Vaina ir tā, ka netiekam ārā no šī neveiksmju perioda un negūstam vārtus.

Noguruma sekas arī ir jūtamas?

Ir nedaudz, bet nav tāds nogurums, lai nevarētu gūt vārtus. Bez iemestajām ripām uzvaras nebūs — tas ir ikvienam skaidrs.

Pēdējās spēlēs pirmajai maiņai vairs neizdodas nospēlēt līderu lomas. Varbūt pirmajā trijniekā ir nepieciešamas izmaiņas, jo visi pārējie trijnieki turnīra gaitā ir ik pa laikam pamainīti?

Tas ir jautājums trenerim. Es neatbildēšu — varbūt vajag, bet varbūt arī ne.

Pēdējai spēlei ar Zviedriju varētu būt reabilitēšanās motīvs?

Nedomāju, ka to spēli vajadzētu akcentēt kā reabilitēšanos. Mums ir jāparāda, ka neesam tik bezcerīgi kā no malas izskatās.

Pēdējā spēle čempionātā Latvijas izlasei otrdienas vakarā plkst. 21:15 ar Zviedriju.

Jauni kopvērtējuma uzvarētāji Stirnu buka 11. sezonā

Populārā taku skriešanas seriāla “Stirnu buks” 11. sezonas gala iznākums bija ļoti interesants, jo kopvērtējumā gandrīz visās galvenajās distancēs - GARMIN Lūsis”, “VENDEN Stirnu buks” un “KARTE...