Valodnieks Andrejs Veisbergs par Krievijas agresijas pavērto iespēju logu, lielāko
apdraudējumu latviešu valodai un par to, kurā valodā vieglāk runāt par seksu.
Izdevis grāmatu Kara reportieris ceļā, žurnālists Atis Klimovičs stāsta vairāk nekā par 30 gadu pieredzi konfliktu zonās, par to, kur būtu jādodas telekanālam Dožģ un par ko brīnās Latvijā iebraukušie ukraiņi.
Komponists Raimonds Tiguls par to, kā no Talsu jumtistabiņas nokļūt līdz Ņujorkas Kārnegija zālei, par satricinošiem pārvērtību mirkļiem dzīvē un to, kas ir provinciālisms.
Jānis Sārts (50) par to, kas viņu Krievijas sāktajā karā pret Ukrainu pagaidām pārsteidzis visvairāk, par to, vai kodoldraudi vēl saasināsies, un par tiem, kas iet kā auni uz kaušanu.
Latvijas hokeja leģenda Artūrs Irbe (55) par dzīvi savā miera ostā Tūjas pusē, par grūto izšķiršanos Saeimas vēlēšanās, naudas lomu Krievijas un Ukrainas karā un latviešiem kā izdzīvotāju tautu.
Latviskums un dzimtenes patriotisms mums ir ļoti svarīgs, saka deju ansambļa Daiļrade vadītāja Iveta Pētersone-Lazdāne un stāsta gan par netverami skaistiem mirkļiem, gan nogurdinošām problēmām dejotāju ikdienā.
Ārlietu ministrs Edgars Rinkēvičs (49) par atšķirībām triju vai četru partiju valdībā, kovida simboliskajām beigām un par to, kas kavē Latvijas attīstību.
Ārpolitikas pētnieks Artūrs Bikovs par atomkara iespēju, par to, kur kļūdījās Merkele, kas būtu jādara ar Sobčaku un kāpēc Latviju nevarētu iekarot trīs dienās.