Laika ziņas
Šodien
Apmācies

Latvijā

Edgars Voļskis: Kāpēc nauda neplūst uz Latvijas reģioniem?

Naudas koncentrācija Rīgā un zemā finanšu pakalpojumu pieejamība reģionos, Latvijas augstās aizdevumu procentu likmes, kriptovalūtas un kāpēc pirmais pensiju līmenis izzudīs pēc 75 gadiem. Intervija ar ekonomikas zinātņu doktoru, sociālo un pensiju jautājumu ekspertu un a/s DelfinGroup padomes locekli Edgaru Voļski.

Draudi ziemā palikt bez apkures © DIENA(10)

Par komunālo maksājumu parādiem, problēmām ar ēku renovāciju un ūdens "zudumiem" SIA Rīgas namu pārvaldnieks valdes priekšsēdētājs Ronalds Neimanis intervijā Rūtai Kesnerei.

Osta dinamiski attīstās © DIENA

Rīgas osta ir starptautisks tranzīta un tirdzniecības nozares spēlētājs. Globālie procesi, kā, piemēram, Covid-19 pandēmija, starptautiskās ekonomiskās un ģeopolitiskās norises būtiski ietekmē ostas un ostas uzņēmēju darbību.

Ar farmaceita padomiem – uz labāku veselību © DIENA

Veselības aprūpes speciālistu, tostarp, farmaceitu zināšanas un pieredze ir vērtība, ko pandēmijas laikā, šķiet, neapšauba vairs neviens. Turklāt farmaceits joprojām ir viens no visātrāk un ērtāk sasniedzamajiem medicīnas speciālistiem. Farmaceite un Mēness aptiekas 48 Cēsīs vadītāja Marina Pacukeviča saka: "Katram vajag, lai viņu uzklausa, ja runa ir par svarīgāko – par veselību."