Laika ziņas
Šodien
Skaidrs
Rīgā +5 °C
Skaidrs
Otrdiena, 24. maijs
Marlēna, Ilvija, Ziedone

Latvijā

Pirms lemt cilvēku likteņus, politiķim jāgūst dzīves pieredze © DIENA

Par to, kā pilienu pa pilienam brieda lēmums izstāties no Nacionālās apvienības (NA), par valdības nepieņemamajiem lēmumiem Covid-19 krīzē un partiju piedāvājuma trūkumu uzņēmējiem Saeimas deputātu, Valmieras Uzņēmēju kluba vadītāju Romānu Naudiņu iztaujā Agnese Margēviča.

Apdrošinātājs: Cīņa pret konkurentiem ir svarīgāka nekā patērētāju interešu ievērošana

Laikā, kad energoresursu cenu kāpuma dēļ finansiāli cieš gan mājsaimniecības, gan arī uzņēmumi, ir nepieņemami turpināt uzturēt prettiesisku situāciju transporta līdzekļu īpašnieku obligātās civiltiesiskās apdrošināšanas (OCTA) tirgū un mākslīgi sadārdzināt OCTA polišu cenas, uzskata apdrošināšanas akciju sabiedrības “Balcia Insurance SE” valdes priekšsēdētājs Jānis Lucaus.

Linkaits: Sabiedriskā transporta pasažierus šogad sagaida uzlabojumi

Sabiedriskā transporta pasažierus šogad sagaidīs vairāki uzlabojumi, piektdien pavēstīja satiksmes ministrs Tālis Linkaits (JKP), Latvijas Pašvaldību savienības Tautsaimniecības komitejas un Vidzemes plānošanas reģiona Attīstības padomes sēdē pašvaldību pārstāvjus iepazīstinot ar Satiksmes ministrijas šī gada prioritātēm.

Kariņš: Mēs nevaram mūžīgi uzturēt uzņēmējdarbību

Sabiedrība nevar mūžīgi uzturēt uzņēmējdarbību, īpaši, ja tā nav īpaši pieprasīta, komentējot Tūrisma krīzes vadības komitejas aicinājumu demisionēt finanšu ministru Jāni Reiru (JV) un veselības ministru Danielu Pavļutu (AP), trešdien Latvijas Televīzijas raidījumā Rīta Panorāma, sacīja Ministru prezidents Krišjānis Kariņš (JV).

Zaļais kurss preces padarīs dārgākas © DIENA

Par it kā klimata izmaiņu apturēšanai paredzētajiem aizliegumiem mežsaimniecībā un lauksaimniecībā un to ietekmi uz Latvijas ekonomiku Māra Ķirsona saruna ar mežsaimnieku Māri Liopu.

Uzkrājums – tā ir reāla nauda © DIENA

Pensijas 2. līmeņa uzkrājumam "aiziet" 6% no mūsu ikmēneša algas – tā ir reāla nauda, katra paša nopelnīta, tāpēc par to nevajadzētu aizmirst. Ir vēlams sekot līdzi, kur tā ir, cik daudz uzkrājies, lai kūtruma vai nezināšanas dēļ nepazaudētu jau iemaksāto, bet maksimāli izmantotu iespējas uzkrājumu palielināt.

Skride: Slimnīcu skaitu samazināt nav plānots

Slimnīcu skaita samazināšana pašlaik nav darba kārtībā, komentējot jaunos slimnīcu līmeņošanas plānus, Latvijas Radio sacīja Saeimas Sociālo un darba lietu komisijas priekšsēdētājs Andris Skride (AP).