Laika ziņas
Šodien
Apmācies

Kanāriju salas

Lava no vulkāna izvirduma Palmas salā sasniegusi Atlantijas okeānu

Lava no vulkāna izvirduma Spānijai piederošo Kanāriju salu arhipelāga Palmas salā sasniegusi okeānu, vēsta laikraksts El Pais. Tas radījis bažas par lavas reaģēšanas ar okeāna sāļo ūdeni rezultātā veidojošos toksisko gāzu ietekmi uz salas iedzīvotājiem, ja saglabāsies vējš, kas tās nes dziļāk salā.

Pie Kanāriju salām atrasti miruši 17 migranti

Pie Spānijai piederošajām Kanāriju salām pirmdien tika atrasta migrantu laiva ar 17 mirušiem cilvēkiem tajā, bet vēl trīs migranti tika izglābti, paziņoja Spānijas jūras glābšanas dienests.

Sahāras smiltis rada problēmas Kanāriju salās

Tikai pirmdien izdevās atjaunot lielāko daļu aviosatiksmes ar Spānijai piederošajām Kanāriju salām, kas tika ierobežota un vietām pat pārtraukta nedēļas nogalē no Sahāras tuksneša atnesto smilšu un putekļu mākoņu dēļ, vēsta The Guardian. Nedēļas nogalē tūkstošiem aviopasažieru ilgas stundas pavadīja lidostās Grankanārijā, Lansarotē, Palmā un Tenerifē, jo lidojumi tika atcelti drošības apsvērumu dēļ.

Kanāriju salu uzņēmums pārdod laiku

Jaundibināts uzņēmums Kanāriju salās tirgo ekskluzīvas tiesības uz datumiem, piemēram, savu dzimšanas dienu vai īpašiem notikumiem.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide