Laika ziņas
Šodien
Skaidrs
Rīgā +6 °C
Skaidrs
Trešdiena, 18. maijs
Inese, Inesis, Ēriks

Liepājas partija

Seska vadītajai Liepājas partijai – ne tie labākie laiki

Liepājas mēra Ulda Seska vadīto Liepājas partiju drīzumā sagaida vairākas grūtas izšķiršanās. Tai būs jālemj, kā pašvaldībā varētu notikt varas maiņa, lai Sesks izpildītu pirms pusotra gada doto solījumu šā gada oktobrī atbrīvot mēra amatu Latvijas Reģionu apvienības pārstāvim Jānim Vilnītim. Liepājas partijai būs arī jāizšķiras, vai turpināt sadarbību ar Zaļo un Zemnieku savienību, kuras ietekme augstākajā varā ir mazinājusies. Liepājas domes plānoto pasākumu kalendārs liecina, ka valsts svētkos liepājniekus, visticamāk, vēl apsveiks Sesks. Domes sēde, kurā varētu notikt pašvaldības darba izvērtēšana, iecerēta 22. novembrī.

Rudenī Sesks atstās amatu

Liepājas domes priekšsēdētājs Uldis Sesks (Liepājas partija) nekandidēs Saeimas vēlēšanās no Zaļo un Zemnieku savienības (ZZS) saraksta. Atsaucoties uz iedzīvotāju lūgumu, viņš nolēmis turpināt darbu Liepājas domē. Taču Sesks arī pildīs sadarbības partneriem no Latvijas Reģionu apvienības (LRA) doto solījumu. "Rudenī pēc Saeimas vēlēšanām notiks domes priekšsēdētāja, vietnieku darba izvērtēšana un pašvaldības vadībā var notikt pārmaiņas," Dienai apstiprināja Sesks. Uz vaicāto, vai viņš varētu kļūt par priekšsēža vietnieku, mērs atbildēja: "Viss ir iespējams. Nevaru ne apstiprināt, ne noliegt šo informāciju."

Par Liepājas partijas priekšsēdētāju atkārtoti ievēl Sesku

Liepājas partijas kongresā par partijas priekšsēdētāju atkārtoti ievēlēts Liepājas mērs Uldis Sesks, savukārt par līdzpriekšsēdētājiem - Gunārs Ansiņš un Helvijs Valcis, aģentūrai LETA pastāstīja Liepājas partijas biroja vadītāja Dace Gruntmane.

Pārmaiņām Liepājas domē vēl netic

Drīz būs pagājuši 20 gadi, kopš Liepājas mēra amatā ir Uldis Sesks, kurš noskaņots startēt arī nākamajās pašvaldību vēlēšanās 2017. gada jūnijā. Politisko līderu trūkums citu partiju reģionālo nodaļu vadībā un arī pašā Liepājas partijā pagaidām ļauj Seskam joprojām justies daudzmaz droši. Viņa nopietnākais politiskais konkurents, uzņēmējs Jānis Vilnītis domē ir ievēlēts no Reformu partijas, kura darbību jau izbeigusi.

ZZS un sadarbības partijas pēc vēlēšanām vada 41 pašvaldību

Zaļo un zemnieku savienība (ZZS) un tās sadarbības partneri pēc 1.jūnijā notikušajām pašvaldību vēlēšanām kopumā ieguvusi priekšsēdētāja vietas 41 pašvaldībā, aģentūru LETA informēja Latvijas Zemnieku savienības (LZS) ģenerālsekretārs Artūrs Graudiņš.ZZS ieguvusi mēra posteni Jūrmalas pilsētā, Ādažu, Alūksnes, Krimuldas, Līvānu, Mārupes un Riebiņu novadā.

Reformu partija ultimatīvi prasījusi nomainīt Liepājas SEZ pārvaldnieku

Reformu partija, diskutējot par sadarbību Liepājas domē ar Liepājas partiju, vēlējusies nomainīt arī Liepājas speciālās ekonomiskās zonas (SEZ) pārvaldnieku, tā otrdien intervijā Latvijas Radio sacīja Liepājas partijas vadītājs un ilggadējais mērs Uldis Sesks.

Sesks: Reformu partija ir ambicioza vai arī tai trūkst pieredzes

Nespēju izveidot Liepājas domes koalīciju starp Liepājas un Reformu partijām, Liepājas līdzšinējais mērs Uldis Sesks sauc par "ambīcijām vai politiskās pieredzes trūkumu", jo pilsētas pašvaldības vēlēšanās otro vietu ieguvusī Reformu partija uz sarunām nākusi ar ultimātiem. Ultimātus vadošā Liepājas partija noraidījusi, ziņo portāls lsm.lv.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide