Laika ziņas
Šodien
Skaidrs

ASV

Tramps draud dot triecienu 52 mērķiem Irānā(32)

Amerikas Savienotās Valstis ir gatavas dot triecienu 52 mērķiem Irānā, ja Irāna uzbruks ASV objektiem vai pilsoņiem, atmaksājot par ģenerāļa Kasema Sulejmani nogalināšanu, paziņojis ASV prezidents Donalds Tramps.

Irānas ģenerālis nogalināts pēc Trampa norādījuma(35)

Irānas Revolucionārās gvardes vienības Kudsas spēki komandieris ģenerālis Kasems Sulejmani, kurš piektdien gāja bojā raķešu uzbrukumā Bagdādes lidostai, ir nogalināts pēc ASV prezidenta Donalda Trampa norādījuma, paziņoja ASV Aizsardzības ministrija.

Trampa pārvēlēšanas kampaņai 2019.gadā savākti 143 miljoni dolāru(11)

ASV prezidents Donalds Tramps 2019.gada ceturtajā ceturksnī savai vēlēšanu kampaņai savācis 46 miljonus ASV dolāru (41 miljonu eiro), bet visa gada laikā savākti 143 miljoni dolāru (127 miljoni eiro), kas ir krietni vairāk nekā jebkuram citam kandidātam, ceturtdien paziņojusi Trampa pārvēlēšanas kampaņas komanda.

Tramps impīčmentu uzskata par nelikumīgu © DIENA(19)

Prezidenta vēlēšanu gads ASV sāksies ar Kongresa prāvu pret pašreizējo valsts galvu Donaldu Trampu. Viņš ir kļuvis tikai par trešo ASV prezidentu, pret kuru ir ierosināts impīčments jeb parlamentārā tiesvedība par augstas amatpersonas iespējamiem noziegumiem.

ASV Kongress balsos par Trampa impīčmentu © DIENA(15)

Donalds Tramps trešdien var kļūt par tikai trešo ASV prezidentu, pret kuru ir ierosināts impīčments jeb parlamentārā tiesvedība par augstas amatpersonas iespējamiem noziegumiem. Teorētiski impīčmenta procedūra var noslēgties ar Republikāņu partiju pārstāvošā Trampa atcelšanu no amata, taču tas ir maz ticams.