Laika ziņas
Šodien
Skaidrs

ASV

ASV nenoteiks jaunus tarifus Ķīnas precēm(2)

ASV un Ķīna panākušas vienošanos tirdzniecības sarunās, tāpēc Savienotās Valstis svētdien nenoteiks jaunus muitas tarifus Ķīnas precēm aptuveni 160 miljardu dolāru vērtībā, kā bija plānots, paziņojis ASV prezidents Donalds Tramps.

Pērlhārboras bāzē nošauti divi cilvēki(4)

ASV karaflotes Pērlharboras kuģubūvētavā Havaju salās bruņots vīrietis trešdien atklāja uguni, nogalinot divus cilvēkus un vienu ievainojot, pavēstīja amatpersona. Šāvējs izdarījis pašnāvību.

Ķīna kritizē ASV pieņemto uiguru likumu © DIENA(8)

Pekina trešdien kritizēja ASV Kongresa apakšnama – Pārstāvju palātas – apstiprināto likumprojektu, kas nosoda Ķīnas valdības vēršanos pret musulmaņu uiguru minoritāti un paredz noteikt sankcijas pret augsti stāvošām ķīniešu amatpersonām, kuras par to ir atbildīgas. Likumprojekts vēl jāapstiprina Kongresa augšpalātai – Senātam – un ASV prezidentam Donaldam Trampam.

ASV nosoda Ķīnu par uiguru apspiešanu(11)

ASV Kongress otrdien ar lielu balsu pārsvaru apstiprinājis likumprojektu, kurā nosodīta Ķīnas brutālā attieksme pret musulmaņiem, galvenokārt uiguriem, valsts tālajos rietumos.

FIB: FaceApp ir potenciāls pretizlūkošanas drauds(2)

Federālais izmeklēšanas birojs (FIB) Krievijā bāzēto populāro mobilo lietotni FaceApp atzinis par "potenciālu pretizlūkošanas draudu" un pētīs, vai Krievijas valdība to nav izmantojusi, lai jauktos ASV vēlēšanās.

Tramps paziņo, ka ir atsāktas sarunas ar talibiem(4)

ASV prezidents Donalds Tramps paziņojis, ka viņš ir atsācis sarunas ar Afganistānas talibu nemierniekiem, apliecināja žurnālisti, kas Trampu pavada iepriekš neizziņotajā Pateicības dienas vizītē Afganistānā.