Laika ziņas
Šodien
Apmācies
Rīgā +12 °C
Apmācies
Ceturtdiena, 28. oktobris
Ninona, Ņina, Antoņina, Oksana

Kultūras ministrs pasniedz pateicības rakstus 15 ilggadējiem muzeju darbiniekiem

Trešdien, 22. septembrī, kultūras ministrs Nauris Puntulis (NA) par ilggadēju muzejā ieguldīto darbu 15 muzeju darbiniekiem pasniedza Kultūras ministrijas (KM) pateicības rakstus, informēja KM.

"25 gadi muzeja kā organizācijas vēsturē ir samērā neliela laika vienība. Cilvēka dzīvē tas ir nopietns dzīves cēliens. Profesionālajā darbībā mūsdienu mainīgajā pasaulē 25 nepārtraukti gadi, kas veltīti vienai nozarei, ir apbrīnojama uzticība un mīlestība pret savu darbu. Šo 25 gadu laikā muzeju nozare ir ārkārtīgi mainījusies, bet šodien sveicam tos, kas iet līdzi laikam, maina darba metodes, bet tajā pašā laikā saglabā pašu pamatu - misijas apziņu pret kultūras mantojumu. Ikviena muzeja veiksme ir, ja tajā strādā darbinieki, kas dziļi pārzina muzeja krājumu, jaunieguvumus, muzeja pētniecības rezultātus un spēj savas zināšanas nodot jaunajiem kolēģiem. Tāpēc šodien no sirds izsakām pateicību par ieguldījumu Latvijas muzeju nozarē!" sveicot ilggadējos muzeju darbiniekus, akcentē kultūras ministrs Nauris Puntulis.

Par muzejā ieguldīto darbu aizvadītajos 25 gados Kultūras ministrijas pateicības raksti tika piešķirti Baltinavas novada muzeja vadītājai Antrai Keišai, Daugavpils novadpētniecības un mākslas muzeja speciālistei Ņinai Leonidovai, Daugavpils novadpētniecības un mākslas muzeja Tautas lietišķās mākslas studijas Latgale vadītājai Lilijai Zeiļai, Ģederta Eliasa Jelgavas vēstures un mākslas muzeja galvenajai speciālistei Antai Grasei, Jaņa Rozentāla Saldus vēstures un mākslas muzeja vecākajai speciālistei vēstures jautājumos Ilzei Harunai, Latvijas Kara muzeja Saimniecības nodaļas vadītāja vietniekam Jurim Fleijam, Latvijas Nacionālā vēstures muzeja galvenajai krājuma glabātājai Gunitai Baumanei, Latvijas Nacionālā vēstures muzeja restauratorei Irbei Grīnbergai, Latvijas Nacionālā vēstures muzeja noformēšanas māksliniecei Aigai Ivbulei, Ogres vēstures un mākslas muzeja izstāžu un ekspozīciju kuratorei Dagnijai Vegnerei, Rīgas vēstures un kuģniecības muzeja Restaurācijas nodaļas vadītājai Inetai Augustinai, Rīgas vēstures un kuģniecības muzeja kuģu modeļu un pulksteņu restauratoram Mārtiņam Maikem, Turaidas muzejrezervāta vecākajai kasierei Inesei Vecvanagai, Valmieras muzeja pētniecei Indrai Bērziņai un Ķekavas novadpētniecības muzeja vadītājai Inārai Rumbinai.

Kultūras ministrijas pateicības raksti tika pasniegti svinīgā pasākumā, kas norisinājās Rakstniecības un mūzikas muzeja sarunu telpā Tintnīca, Muzeju krātuvē (Pulka ielā 8, Rīgā).

Kultūras ministrija pateicības rakstus par ilggadēju darbu muzeju nozarē pasniedz ik gadu vasaras sākumā, kad muzeja nozare atzīmē Starptautisko Muzeju dienu un beigusi organizēt Muzeju nakts norises Latvijā. Epidemioloģisko drošības pasākumu dēļ šogad muzeji, izņemot to brīvdabas ekspozīcijas, apmeklētājiem bija slēgti, tādēļ arī svinīgais pasākums pārcelts uz rudeni.

 

Uzmanību!

Pieprasītā sadaļa var saturēt erotiskus materiālus, kuru apskatīšana atļauta tikai pilngadību sasniegušām personām.

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli


Ziņas

Vairāk Ziņas


Mūzika

Vairāk Mūzika


Māksla

Vairāk Māksla


Teātris

Vairāk Teātris


Literatūra

Vairāk Literatūra


Kino/TV

Vairāk Kino/TV


Eksperti/Blogeri

Vairāk Eksperti/Blogeri


Intervijas

Vairāk Intervijas


Recenzijas

Vairāk Recenzijas


Grāmatas

Vairāk Grāmatas


Konkursi

Vairāk Konkursi


Ceļojumi

Vairāk Ceļojumi


KD Afiša

Vairāk KD Afiša


Deja

Vairāk Deja