Pirmdiena, 21. oktobris
Severīns, Urzula

Cibuļskis pēc smagās ceļgala traumas, visticamāk, šosezon laukumā vairs neatgriezīsies

Visticamāk, šajā sezonā Rīgas Dinamo aizsargs Oskars Cibuļskis komandai palīdzēt vairs nevarēs, ceturtdien vēsta vienība.

Jau ziņots, ka trešdienas KHL regulārā čempionāta mačā pret Ufas Salavat Julaev 1.periodā Cibuļskis guva smagu ceļgala savainojumu, kad cīņā par ripu aizsarga kājai uzgāzās pretinieku hokejists. Ar mediķu palīdzību sportists devās uz ģērbtuvēm un laukumā vairs neatgriezās.

Ceturtdien Cibuļskim veikta ceļgala operācija. Atkopšanās pēc šāda veida savainojumiem parasti var ilgt ap sešiem mēnešiem. Tādējādi aizsargam, visticamāk, secen ies ne tikai atlikušais KHL čempionāts, bet arī Soču olimpiskās spēles.

Dinamo rīcībā šobrīd palikuši astoņi aizsargi.

Šajā sezonā 25 gadus vecais aizsargs laukumā devies 12 mačos, vidēji uz ledus pavadot 18:24 minūtes un gūstot vienus vārtus. Viņa lietderības koeficients ir pozitīvs +3. Rīgas Dinamo komandā hokejists spēlē jau piekto sezonu, šajā laikā kļūstot par vienu no stabilākajiem aizsardzības līnijas spēlētājiem.