Otrdiena, 22. oktobris
Irīda, Īrisa, Airisa

Neikšāna komandai uzvara Krievijas čempionāta posmā

Aizvadītās nedēļas nogalē norisinājās Krievijas rallija čempionāta pirmais posms, kurā pie vadošajām vietām tika komandas no Latvijas.

Lahdenpohjas rallijs norisinājās Karēlijā un tajā bija jāveic 12 ātrumposmi ar kopējo garumu 124 kilometri.

Māra Neikšāna vadītā komanda “Neiksans Rally Sport” sacensībās startēja ar četrām krievu ekipāžām un tās pilots Andrejs Žigunovs uzvarēja gan kopējā ieskaitē, gan savā N4 klasē, tuvāko sekotāju apsteidzot par 38 sekundēm. Staņislavs Travņikovs kopējā ieskaitē ieguva ceturto vietu un uzvarēja “Абсолютный” klasē, Oļegs Toporovs bija desmitais ātrākais, bet Aleksandrs Miroņenko finišēja 16. vietā. Viņi visi startēja ar komandas sagatavotām “Mitsubishi Lancer EVO IX” sacīkšu mašīnām.

Tikmēr ar trim mašīnām uz starta izgāja ASRT jeb “Auto Stils Rally Technica” vienība no Latvijas. Grigorijs Tregubovs ar “Mitsubishi Lancer EVO IX” kopējā ieskaitē ieguva astoto vietu, bet uzvarēja R3 klasē, kamēr Andrejs Smirnovs izcīnīja 11. vietu, savukārt Igors Bulancevs nefinišēja. Šie abi pilotēja N4 klases “Mitsubishi Lancer EVO X”.