Laika ziņas
Šodien
Daļēji apmācies
Rīgā +24 °C
Daļēji apmācies
Trešdiena, 24. jūlijs
Krista, Kristiāna, Kristiāns, Kristīne, Kristīna

Dzīvesveids

Spridzeklis, kam visgrūtāk nedarīt neko

Apmācot Jaunskotijas pīļu retrīveru, var nākties iziet cauri visai attiecību gammai, bet Irinai Vozņukai un viņas Rino treniņi sagādā īstu azartu.

Galvenais ir vispār kustēties!

Nav tādas vietas un laikapstākļu, kad nevarētu nūjot, saka Irēna Upeniece. Veselība un garastāvoklis uzlabosies!

Kā padarīt sevi laimīgāku?

Ja vēlaties sevi padarīt laimīgu, tad noteikti jāsāk ar to, ka jāzina, ko vēlaties. Un nepietiks ar gribasspēku vien, ir jāpārliecinās, ka piemīt pozitīvs domāšanas veids, jārīkojas, lai dzīvotu laimīgāku dzīvi, un cītīgi jārūpējas par sevi pat tad, ja bijusi ir grūta nedēļa. Taču vissvarīgākais ir tas, ka apzināties, ka laime ir sasniedzama, ja esat gatavi tās labā strādāt, atklāj Losandželosas dzīves koučs un pāru konsultante Mišela Šahnazjana, kuras izglītība, darbs un dzīves pieredze ir padarījusi viņu par vienu no labākajiem dzīves koučiem pasaulē.

Skrējiens apkārt Fudzi kalnam piecu gadu garumā

Biju cilvēkiem devis solījumu, kuru sākotnēji nespēju izpildīt, un man bija jādara viss, lai notīrītu savu vārdu – sarunā ar Guntaru Gūti uzsver Mārtiņš Zvīdriņš – pirmais latvietis, kurš apskrējis apkārt Fudzi vulkānam.

Aicina vingrot

Biedrība Rīgas aktīvo senioru alianse (RASA) šoruden senioriem piedāvā vairākas jaunas nodarbības, viena no tām - austrumu vingrošana ci-gun.

Veselīgs uzturs jāēd regulāri, nevis tikai dažreiz

Aptaukošanās tiešām nāk veselībai tikai par ļaunu, un tas attiecas gan uz sievietēm, gan uz vīriešiem, gan uz jauniešiem, gan senioriem, gan vidējās paaudzes cilvēkiem, mudina atcerēties ārsti.

Alerģijas bērnam ir vecāku dzīvesveida sekas

Saskaņā ar Pasaules alerģijas organizāciju (World Allergy Organization) viens no četriem bērniem Eiropā saskaras ar alerģijas izpausmēm. Eksperti paredz, ka līdzīgas saslimšanas tendences ir arī Latvijā.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide