Laika ziņas
Šodien
Apmācies
Rīgā -5 °C
Apmācies
Pirmdiena, 4. decembris
Baiba, Barba, Barbara

Dzīvesveids

Panteras vai mūka dvēselīti?

Burmas kaķi un Bombejas kaķi ir ļoti rotaļīgi un inteliģenti dzīvnieki ar dedzīgu prātu, stāsta Inga Zaķe.

Pieklust uz ziemu

Dzīvokļu piedāvājums Rīgā saglabājas augsts.

Kā padarīt sevi laimīgāku?

Ja vēlaties sevi padarīt laimīgu, tad noteikti jāsāk ar to, ka jāzina, ko vēlaties. Un nepietiks ar gribasspēku vien, ir jāpārliecinās, ka piemīt pozitīvs domāšanas veids, jārīkojas, lai dzīvotu laimīgāku dzīvi, un cītīgi jārūpējas par sevi pat tad, ja bijusi ir grūta nedēļa. Taču vissvarīgākais ir tas, ka apzināties, ka laime ir sasniedzama, ja esat gatavi tās labā strādāt, atklāj Losandželosas dzīves koučs un pāru konsultante Mišela Šahnazjana, kuras izglītība, darbs un dzīves pieredze ir padarījusi viņu par vienu no labākajiem dzīves koučiem pasaulē.

Skrējiens apkārt Fudzi kalnam piecu gadu garumā

Biju cilvēkiem devis solījumu, kuru sākotnēji nespēju izpildīt, un man bija jādara viss, lai notīrītu savu vārdu – sarunā ar Guntaru Gūti uzsver Mārtiņš Zvīdriņš – pirmais latvietis, kurš apskrējis apkārt Fudzi vulkānam.

Aicina vingrot

Biedrība Rīgas aktīvo senioru alianse (RASA) šoruden senioriem piedāvā vairākas jaunas nodarbības, viena no tām - austrumu vingrošana ci-gun.

Veselīgs uzturs jāēd regulāri, nevis tikai dažreiz

Aptaukošanās tiešām nāk veselībai tikai par ļaunu, un tas attiecas gan uz sievietēm, gan uz vīriešiem, gan uz jauniešiem, gan senioriem, gan vidējās paaudzes cilvēkiem, mudina atcerēties ārsti.

Alerģijas bērnam ir vecāku dzīvesveida sekas

Saskaņā ar Pasaules alerģijas organizāciju (World Allergy Organization) viens no četriem bērniem Eiropā saskaras ar alerģijas izpausmēm. Eksperti paredz, ka līdzīgas saslimšanas tendences ir arī Latvijā.

Sports un diēta darbojas kopā!

Lai zaudētu svaru, atliek vien sākt nodarboties ar sportu - šis pieņēmums tomēr nav simtprocentīgi precīzs.

Ko darīt, ja asaro un grauž acis?

Acis ir orgāns, kas ik dienas tiek pakļauts nepārtrauktai slodzei, turklāt mūsdienu tehnoloģiju attīstība šo slodzi tikai pavairo. Acu apsārtums, asarošana, graušana, nogurums – visi šie simptomi ir signāls tam, ka acīm nepieciešama papildu gādība, norāda farmaceits Vitālijs Mitrohins un sniedz padomus par to, kā pasaudzēt redzi un kā rīkoties, ja ikdienas slodzes rezultātā acis sākušas izjust pastiprinātu diskomfortu un nogurumu.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide