Laika ziņas
Šodien
Daļēji apmācies
Rīgā +16 °C
Daļēji apmācies
Svētdiena, 21. jūlijs
Meldra, Meldris, Melisa

Filips Rajevskis

Visa ķēde ir bojāta

Par salūzušo vilcienu skandāla krīzes komunikācijas kļūdām Guntars Gūte sarunājas ar politologu un sabiedrisko attiecību speciālistu Filipu Rajevski.

Lidmašīnu ēna pār Kariņa politiskajām ambīcijām

Par Kariņa lidmašīnām, pašreizējās koalīcijas partiju vēlētājiem doto pirmsvēlēšanu solījumu nepildīšanu un partneru savstarpējā izdevīguma robežām Guntars Gūte sarunājas ar politologu Filipu Rajevski.

Kā akmeni kaklā pārvērst par peldriņķi

Politologs Filips Rajevskis par to, kāpēc ātrāk par augustu nekas Rīgā un valdībā nemainīsies, kas jādara, lai pārvarētu stagnāciju valstī, un par algu paaugstināšanu kā stabilizējošu faktoru.

Politologs: Staķim saglabāt amatu vairs nebija iespējams

Mārtiņa Staķa (PP) atkāpšanās no Rīgas mēra amata ir reakcija uz situāciju, kad koalīcija "irst pa vīlēm" un amatu saglabāt vairs nav iespējams, tādu viedokli aģentūrai LETA pauda politologs un sabiedrisko attiecību speciālists Filips Rajevskis.

Tas ir vienošanās rezultāts

Par to, cik lielā mērā balsojuma rezultāti par jauno Valsts prezidentu ļauj nojaust sagaidāmās pārmaiņas valdošajā koalīcijā, Guntars Gūte sarunājas ar politologu Filipu Rajevski.

Ievēlēt Rinkēviču, lai upurētu Kariņu

Par Valsts prezidenta vēlēšanām kā teorētisku iespēju Jaunajai Vienotībai restartēt valdību, gāžot pašiem savu premjeru, un iespējamiem koalīciju variantiem Agneses Margēvičas saruna ar polittehnologu Filipu Rajevski.

Ja krīze ies dziļumā, var tikt nomainīts pat premjers

Par Valsts prezidenta vēlēšanām, uzņēmēju pieaugošo neapmierinātību ar valsts pārvaldi, domstarpībām ap VID vadību un valdības stabilitāti kopumā Guntars Gūte sarunājas ar politologu Filipu Rajevski.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide