Laika ziņas
Šodien
Apmācies
Rīgā +6 °C
Apmācies
Trešdiena, 24. aprīlis
Nameda, Visvaldis, Ritvaldis

Pilsēta

CSP: Drošākās valstspilsētas to iedzīvotāju skatījumā ir Valmiera un Liepāja

Drošākās valstspilsētas to iedzīvotāju skatījumā ir Valmiera un Liepāja - naktī vieni pa savu pilsētu nebaidās staigāt 80,7% Liepājas un 78,7% Valmieras iedzīvotāju, aģentūrai LETA pavēstīja Centrālajā statistikas pārvaldē (CSP), atsaucoties uz aptaujas datiem par dzīves kvalitāti visās valstspilsētās, izņemot Rīgu.

Jelgavā pa ielām pastaigājies tās simbols alnis

Ceturtdien Jelgavā pašvaldības policijas darbinieki līdz mežam pavadījuši pilsētā ieklejojušu alni, aģentūru LETA informēja policijas sabiedrisko attiecību speciāliste Sandra Reksce.

Zaļā darbnīca jauniešiem aicina uz aktīvu atpūtu pilsētvidē

"Iepazīsim fiziskās aktivitātes urbānā vidē – to, cik dažādas un aizraujošas tās var būt! Mācīsimies žonglēt ar pašu veidotām žonglēšanas bumbām, noturēt līdzsvaru uz slackline (štropes), kā arī iepazīt savu ķermeni ar kustību un objektu palīdzību," stāsta projekta pārstāve Lelde Zēna. ļā>

Meža lapsa par pilsētnieci

Mūsu dzīve, šķiet, kļūst aizvien straujāka, un daudzi došanos pie dabas izvēlas kā iespēju atgūt harmoniju, stabilizēt ikdienas ritmu, kaut arī pretnostatījums - daba un pilsēta - paliek… Tomēr nākas ievērot, ka ne tikai cilvēks atkal atgriežas pie dabas izzināšanas, dodoties uz mežu, pļavu vai kādu ūdenstilpi, bet, gluži kā Imanta Ziedoņa Zaļajā pasakā, daba ienāk arī pilsētā! Murrājošs kaķis uz soliņa ir tipisks urbānās ainavas komponents, klaiņojošs suņuks drusku izraisa satraukumu, bet iespēja uzkāpt laiskai čūskai vai izbiedēt darbīgu ezi ir visai eksotiska.

Saūda Arābijā plāno celt pilsētu sievietēm

Lai pasargātu sievietes no stingro islāma likumu pārkāpšanas, Saūda Arābijā iecerēts būvēt kādu īpašu pilsētu. Tajā, saskaņā ar ārzemju mediju vēstīto, varēs strādāt vienīgi sievietes. Pie pilsētas projekta, kas tiks īstenots Saūda Arābijas austrumos, esot piesaistīts valsts industriālo īpašumu pārraugs Modon, ziņo portāls _news.

Kapelas Jūlijs vadītājam piešķir Līvānu Goda pilsoņa titulu

Līvānu novada dome nolēmusi piešķirt Līvānu Goda pilsoņa titulu kapelas Jūlijs dibinātājam un ilggadējam vadītājam Jūlijam Stikutam, informēja pašvaldībā.Apbalvojums Līvānu Goda pilsonis, kurš katru gadu tiek piešķirts vienam pilsētas iedzīvotājam, kapelas vadītājam tiks pasniegts pilsētas svētkos 20.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide