Laika ziņas
Šodien
Skaidrs
Rīgā -2 °C
Skaidrs
Ceturtdiena, 30. marts
Nanija, Ilgmārs

Ronis

Ventspilī Baltijas jūrā veiksmīgi atlaists ronis Arnoldiņš

Ventspils pilsētas pašvaldība sadarbībā ar Rīgas Nacionālo zooloģisko dārzu šodien, 2. decembrī, Baltijas jūrā palaida pavasarī izglābto un Rīgas zoodārzā izaugušo roni Arnoldiņu, informē Ventspils Komunālā pārvalde.

DAP aicina piekrastē sastaptos ronēnus neaiztikt un tiem netuvoties

Aizvadītajā nedēļas nogalē Dabas aizsardzības pārvalde (DAP) saņēma pirmās ziņas par Latvijas piekrastē sastaptiem pelēkā roņa mazuļiem – ronēni ir veselīgi, daudzi no tiem ir kopā ar savām mammām un cilvēka palīdzība viņiem nav nepieciešama, portālu Diena informēja DAP.

Ronis Dombrovska vietā atkratās no superdārgās TV stacijas jautājuma; visticamāk, shēma izdosies

Ja tiesībsargāšanas iestādes neuzskatīs par nepieciešamu pārbaudīt vienīgo pieteikumu Latvijas Televīzijas (LTV) pārvietojamās televīzijas stacijas (PTS) iepirkumam, kā rezultātā no šī vienīgā pretendenta četrus gadus lietota stacija tika iegādāta par 3,588 miljoniem eiro, šī iepirkuma organizētāji izspruks sveikā: Nacionālā elektronisko plašsaziņas līdzekļu padome jau faktiski apliecinājusi savu neieinteresētību shēmas atklāšanā, savukārt Ministru prezidenta Valda Dombrovska vietā no šīs tēmas jau pilnībā atkratījies satiksmes ministrs Aivis Ronis, vēsta portāls pietiek.com.

Ronis: jāizmanto visas iespējas, lai valsts tiktu pie jauniem vilcieniem

Abas puses bija vienisprātis, ka minētais projekts ir nozīmīgs Latvijas dzelzceļa pasažieru transporta modernizācijā, jo paredz jaunu elektrovilcienu un dīzeļvilcienu piegādi Pasažieru vilcienam, kā arī svarīgi, ka šo vilcienu daļēja izgatavošana notiktu Latvijā. Ronis uzsvēra, ka ir jāizmanto visas iespējas, lai valsts tiktu pie jauniem vilcieniem, kā arī attīstītu vietējo ražošanu un radītu jaunas darba vietas. 

Ronis uzdod PV vadībai tikties ar EK pārstāvjiem

Satiksmes ministrs Aivis Ronis uzdevis ministrijas un AS Pasažieru vilciens (PV) pārstāvjiem tikties ar Eiropas Komisijas (EK) pārstāvjiem, lai pārrunātu Finanšu ministrijas paustās bažas un publiskajā telpā izskanējušo informāciju par iespējamām jauno vilcienu līgumā attiecināmo izmaksu korekcijām.

Rīgas kanālā iepeldējis ronēns

Rīgas kanālā šodien iepeldējis ronītis, novēroja aģentūra LETA. Par roni kanālā iedzīvotāji ziņojuši Valsts Ugunsdzēsības un glābšanas dienestam (VUGD), jo viena no dzīvnieka peldpleznām bija iestrēgusi starp kanāla krastu nostiprinošajiem balstiem.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide