Laika ziņas
Šodien
Daļēji saulains
Rīgā +15 °C
Daļēji saulains
Pirmdiena, 2. oktobris
Skaidris, Ilma

Vispārējie Dziesmu un deju svētki

Norisināsies forums Kultūra. Industrija. Tehnoloģija

Rīgā, Mežaparka lielās estrādes Kokaru zālē, 9. un 10. oktobrī norisināsies radošo nozaru forums Kultūra. Industrija. Tehnoloģija. Atzīmējot pasākuma piekto gadadienu, foruma centrālā tēma ir Mūsdienu kultūras un tehnoloģiju sinerģija – kā neapmaldīties ceļā uz labu rezultātu, informēja foruma rīkotāji.

XXIII Tautas mūzikas svētki Preiļu novadā pulcēs teju 30 kolektīvu

Sestdien, 23. septembrī, Preiļu novadā notiks XXIII Tautas mūzikas svētki, kas pulcēs teju 30 tautas mūzikas kolektīvu no Latvijas novadiem. Pēcpusdienā svētku ieskaņas koncertos skanēs kapelu programmas, savukārt vakarā Preiļu kultūras centrā notiks XXIII Tautas mūzikas svētku lielkoncerts, informēja Latvijas Nacionālā kultūras centra pārstāve Linda Ertmane.

Visskaistākais piedzīvojums XXI gadsimtā

Lai arī mēģinājumus dzimtenē bieži pārtrauc gaisa trauksmes sirēnas, Ļvivas Nacionālais akadēmiskais zēnu un vīru koris un uz tā pamata izveidotā kora skola turpina darbu. Tas ir viņu dzīvesveids un tagad arī vienīgā iespēja atslēgties no kara šausmām.

Sportistu balsis Mežaparkā

Pirmo reizi Vispārējos latviešu dziesmu un deju svētkos kopā ar diviem Austrijas koriem piedalījās arī Olimpiešu koris.

Japāņu gaismas latviskais starojums

Japāņi ar latviskiem sirdspukstiem un netverami lielu mīlestību pret latviešu kordziedāšanas tradīciju, kaut nekādu radniecīgu saišu ar Latviju viņiem nav, – tā varētu raksturot Japānas un Latvijas Mūzikas asociācijas kori Gaisma. Viņi šogad piedalījās jau trešajos Dziesmu svētkos, skatēs izpelnoties augstāko vērtējumu diasporas koru grupā.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide